Coby další vylepšení magazínů představujeme hezká URL stránek s obsahem o jednotlivých výrobcích. Stačí napsat za lomítko jeho název nebo značku, např. www.svethardware.cz/intel.

V návaznosti na nový design magazínů představujeme novou reklamní pozici FLOAT v dolní části pravého sloupce na stránkách mimo homepage, která se po odrolování horní části stránky ukotví u horní hrany prohlížeče a je tak stále vidět při pohybu směrem dolů.
Svět hardware: ukázka reklamy formátu Background

Začátkem března jsme představili reklamní formát Background poprvé ve své plné kráse. Celá horní část homepage magazínu byla podložena obrázkem 1600x800 px, který byl navíc klikací.
Nový design magazínů oXy Online

Začátkem roku jsme provedli redesign naší vlajkové lodi, magazínu Svět hardware. Po úspěšném redesignu Digimanie a TV Freaku jsme tak sjednotili média do nového layoutu, v němž se snadno zorientuje i nový návštěvník a reklamy jsou více viditelné (více účinné).
20.1.2012
Svět hardware: vítězný wallpaper CM Storm Trooper

V říjnu proběhlo 38. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "CM Storm Trooper". Sponzorem byl CM Storm a autor nejlepšího wallpaperu získal skříň a herní headset CM Storm.
29.11.2011
Svět hardware: vítězný wallpaper Intel Sandy Bridge

V září proběhlo 37. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Intel Sandy Bridge". Sponzorem byl Intel. Autor nejlepšího wallpaperu získal procesor Intel Core i5-2400.
25.10.2011
Svět hardware: vítězný wallpaper Gigabyte: první v cíli

V srpnu proběhlo 36. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Gigabyte: první v cíli". Sponzorem byl Gigabyte. Autoři tří nejlepších wallpaperů získali produkty Gigabyte.
26.9.2011
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 9. kola Makro hmyzu

V červnu proběhlo 9. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Makro hmyzu, do kterého bylo zařazeno přes 400 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda a Lowepro. Autor nejlepší fotografie získal fotobatoh.
10.8.2011
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 8. kola Rychlá jízda

V dubnu proběhlo 8. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Rychlá jízda, do kterého bylo zařazeno 270 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autorka nejlepší fotografie získala objektiv.
2.6.2011
FotoVýzva Digimanie: start 9. kola Makro hmyzu

Na Digimanii odstartovalo 9. kolo FotoVýzvy na téma Makro hmyzu. Zúčastnit se lze až do konce června. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda a Lowepro. Na vítěze čeká fotobatoh.
1.6.2011
FotoVýzva Digimanie: start 8. kola Rychlá jízda

Na Digimanii odstartovalo 8. kolo FotoVýzvy na téma Rychlá jízda. Zúčastnit se lze až do konce dubna. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda a Tamron. Na vítěze čeká objektiv.
14.4.2011
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 7. kola V rytmu tance

V prosinci proběhlo 7. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma V rytmu tance, do kterého bylo zařazeno 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal blesk.
31.3.2011
Digimanii navštíví měsíčně už více než 100 000 uživatelů

Jedním z ukazatelů úspěšnosti online magazínů je návštěvnost. Důležitější než počet v určitém období je pak trend vývoje, jenž ukazuje, zda je server u čtenářů oblíbený. Minulý měsíc Digimanie znovu pokořila svůj dosavadní rekord a nadále pokračuje v růstu.
3.2.2011
FotoVýzva Digimanie: start 7. kola V rytmu tance

Na Digimanii odstartovalo 7. kolo FotoVýzvy na téma V rytmu tance. Zúčastnit se lze až do konce února. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda. Na vítěze čeká blesk.
3.2.2011
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 6. kola Hrátky s časem

V prosinci proběhlo 6. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Hrátky s časem, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal stativ.
1.2.2011
Svět hardware: vítězný wallpaper Chieftec dodá šťávu!

V listopadu proběhlo 30. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Chieftec dodá šťávu!". Sponzorem byl Chieftec. Autoři tří nejlepších wallpaperů získali produkty Chieftec.
1.1.2011
FotoVýzva Digimanie: start 6. kola Hrátky s časem

Na Digimanii odstartovalo 6. kolo FotoVýzvy na téma Hrátky s časem. Zúčastnit se lze až do konce prosince. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda. Na vítěze čeká stativ.
1.12.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper Eyefinity

V říjnu proběhlo 29. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Eyefinity". Sponzorem bylo AMD. Autoři dvou nejlepších wallpaperů získali procesor AMD Phenom II X6 1090T.
1.12.2010
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 5. kola Ženský akt

V říjnu proběhlo 5. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Ženský akt, do kterého bylo zařazeno 66 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal fotobatoh a ministativ.
1.12.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper Bamboo pro každého

V září proběhlo 28. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Bamboo pro každého". Sponzorem byla firma AMOS Software. Autoři tří nejlepších wallpaperů získali tablety Wacom Bamboo.
1.11.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper Tichý výkon

V srpnu proběhlo 27. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Tichý výkon". Sponzorem byla značka Noctua. Autor nejlepšího wallpaperu získal chladič procesoru, další dva v pořadí pak ventilátor.
6.10.2010
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 4. kola Říše zvířat

V srpnu proběhlo 4. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Říše zvířat, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal fotoaparát.
5.10.2010
FotoVýzva Digimanie: start 5. kola Ženský akt

Na Digimanii odstartovalo 5. kolo FotoVýzvy na téma Ženský akt. Zúčastnit se lze až do konce října. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda. Na vítěze čeká fotoaparát.
4.10.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper MSI Military Class

V červenci proběhlo 26. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "MSI Military Class". Sponzorem byla společnost MSI. Autor nejlepšího wallpaperu získal grafickou kartu, druhý v pořadí pak základní desku.
7.9.2010
FotoVýzva Digimanie: start 4. kola Říše zvířat

Na Digimanii odstartovalo 4. kolo FotoVýzvy na téma Říše zvířat. Zúčastnit se lze až do konce srpna. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda. Na vítěze čeká fotoaparát.
11.8.2010
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 3. kola Ženská krása

V červnu proběhlo 3. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Ženská krása, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autorka nejlepší fotografie získala fotoaparát.
6.8.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper Zelená pro výkon

V červnu proběhlo 25. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Zelená pro výkon". Sponzorem byla společnost AMD. Autoři dvou nejlepších wallpaperů získali 6jádrový procesor.
2.8.2010
Svět hardware: vítězný wallpaper Tenda: rychlost a design

V květnu proběhlo 24. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Tenda: rychlost a design". Sponzorem byla společnost Intelek. Autoři 3 nejlepších wallpaperů získali síťové produkty značky Tenda.