oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět mobilně: nový magazín v našem portfoliu

Svět mobilně: nový magazín v našem portfoliu
, , aktualita
Tímto představujeme náš nový magazín Svět mobilně, v kterém se budeme věnovat mobilním zařízením – notebookům, tabletům, mobilním telefonům, čtečkám elektronických knih a souvisejícímu příslušenství.
K oblíbeným

Proč nový magazín?


Možná Vás napadne, že podobných serverů je tu už dost. Pokud má ale obsah díky svému zpracování a informační hodnotě co nabídnout, je vždy šance na úspěch. Chceme jít svou cestou a dělat to, o čem si myslíme, že má smysl a co nás baví. O úspěchu nechť rozhodnou čtenáři.Nápad odloučit ze Světa hardware oblast mobilních zařízení za účelem vytvoření samostatného serveru byl ve vzduchu už několik let. Impulzem pro uskutečnění se teď stala možnost navázat na server ce4you.cz (který spuštěním Světa mobilně na konci dubna ukončil po 14 letech svůj provoz) a vnoření jeho dosavadního obsahu do našeho vlastního redakčního systému a diskuzního fóra založeného na profesionální platformě vBulletin 4. Podoba a funkčnost magazínu i fóra Světa mobilně se shoduje s našimi ostatními servery. 

Zaměřovat se budeme nejen na mobilní telefony, ale i na notebooky, tablety, elektronické čtečky knih, GPS navigace apod. Dojde tak k částečnému tematickému přesunu ze Světa hardware, kde se tento obsah momentálně nachází (proto zatím nejsou všechny rubriky na Světu mobilně zaplněné).

Svět mobilně tak doplní naše zaběhnuté magazíny Svethardware.cz, Digimanie.cz a TVFreak.cz, přičemž každý má vlastní diskuzní fórum (Digimanie má navíc i fotogalerii).


 
 

Nové články a aktuality


Nové články a aktuality o mobilních zařízeních publikujeme už pár dní pouze na Světu mobilně. Z článků doporučujeme velký přehled mobilních platforem a recenzi tabletu Point of View Mobii 945. Brzy bude možné si v profilu nastavit e-mailové upozorňování na nové články a soutěže ze Světa mobilně. Můžete také odebírat RSS magazínu:
Nebo se stát fanouškem na facebookuwww.facebook.com/Svetmobilne.cz


Svět mobilně si lze také přidat do kruhů na Google+
 
Držte nám palce, ať je rozjezd serveru úspěšný a my se budeme snažit, aby Vám měl co nabídnout :-)

Karel Polívka
publisher magazínů oXy Online

Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka