oXyShop

Svět mobilně: nový magazín v našem portfoliu

16.5.2013, Karel Polívka, aktualita
Tímto představujeme náš nový magazín Svět mobilně, v kterém se budeme věnovat mobilním zařízením – notebookům, tabletům, mobilním telefonům, čtečkám elektronických knih a souvisejícímu příslušenství.

Proč nový magazín?


Možná Vás napadne, že podobných serverů je tu už dost. Pokud má ale obsah díky svému zpracování a informační hodnotě co nabídnout, je vždy šance na úspěch. Chceme jít svou cestou a dělat to, o čem si myslíme, že má smysl a co nás baví. O úspěchu nechť rozhodnou čtenáři.Nápad odloučit ze Světa hardware oblast mobilních zařízení za účelem vytvoření samostatného serveru byl ve vzduchu už několik let. Impulzem pro uskutečnění se teď stala možnost navázat na server ce4you.cz (který spuštěním Světa mobilně na konci dubna ukončil po 14 letech svůj provoz) a vnoření jeho dosavadního obsahu do našeho vlastního redakčního systému a diskuzního fóra založeného na profesionální platformě vBulletin 4. Podoba a funkčnost magazínu i fóra Světa mobilně se shoduje s našimi ostatními servery. 

Zaměřovat se budeme nejen na mobilní telefony, ale i na notebooky, tablety, elektronické čtečky knih, GPS navigace apod. Dojde tak k částečnému tematickému přesunu ze Světa hardware, kde se tento obsah momentálně nachází (proto zatím nejsou všechny rubriky na Světu mobilně zaplněné).

Svět mobilně tak doplní naše zaběhnuté magazíny Svethardware.cz, Digimanie.cz a TVFreak.cz, přičemž každý má vlastní diskuzní fórum (Digimanie má navíc i fotogalerii).


 
 

Nové články a aktuality


Nové články a aktuality o mobilních zařízeních publikujeme už pár dní pouze na Světu mobilně. Z článků doporučujeme velký přehled mobilních platforem a recenzi tabletu Point of View Mobii 945. Brzy bude možné si v profilu nastavit e-mailové upozorňování na nové články a soutěže ze Světa mobilně. Můžete také odebírat RSS magazínu:
Nebo se stát fanouškem na facebookuwww.facebook.com/Svetmobilne.cz


Svět mobilně si lze také přidat do kruhů na Google+
 
Držte nám palce, ať je rozjezd serveru úspěšný a my se budeme snažit, aby Vám měl co nabídnout :-)

Karel Polívka
publisher magazínů oXy Online