oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 5. kola Ženský akt

1.12.2010, Karel Polívka, aktualita
V říjnu proběhlo 5. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Ženský akt, do kterého bylo zařazeno 66 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal fotobatoh a ministativ.
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V říjnu proběhlo už páté kolo, tentokrát s tématikou Ženský akt.
 
Do soutěže bylo zařazeno 66 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Absolutním vítězem se stal Ivan Mladenov alias ivan.ml se svou fotografií "Multicubic" která získala ve finálové anketě celkem 37 % hlasů.
 

1. místo: 

Ivan Mladenov

 – Multicubic
- pro zvětšení klikněte -
 
Ivan Mladenov fotografuje už přes sedm let, z toho tři roky profesionálně. Má zkušenosti s fotografováním prakticky všeho, nejvíce ho ale baví focení žen. Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
Vítěz si ze soutěže odnesl fotobatoh Tamrac 5788 Evolution 8  a ministativ Joby Gorilapod SLR Zoom.Sponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 
 
 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.