oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 3. kola Ženská krása

6.8.2010, Karel Polívka, aktualita
V červnu proběhlo 3. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Ženská krása, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autorka nejlepší fotografie získala fotoaparát.
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V červnu proběhlo už třetí kolo, tentokrát s tématikou Ženská krása.
 
Do soutěže bylo zařazeno více než 200 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Absolutním vítězem se stala Jana Pecholtová alias emoke se svou fotografií "Autoportrét", která získala ve finálové anketě celkem 47 % hlasů.
 

1. místo: 

Jana Pecholtová

 – Autoportrét
- pro zvětšení klikněte -
 
Jana Pecholtová fotografuje už od dětských let a zatím pouze pro zábavu. Dříve byla středem jejího fotografického zájmu krajina, posledních pár let se však zabývá především fotografováním lidí.
  
Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
 
Vítězka si ze soutěže odnesla fotoaparát - Nikon Coolpix S8000 - stříbrnýSponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 
 
 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.