oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 3. kola Ženská krása

, , aktualita
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 3. kola Ženská krása
V červnu proběhlo 3. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Ženská krása, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autorka nejlepší fotografie získala fotoaparát.
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 3. kola Ženská krása
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V červnu proběhlo už třetí kolo, tentokrát s tématikou Ženská krása.
 
Do soutěže bylo zařazeno více než 200 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Absolutním vítězem se stala Jana Pecholtová alias emoke se svou fotografií "Autoportrét", která získala ve finálové anketě celkem 47 % hlasů.
 

1. místo: 

Jana Pecholtová

 – Autoportrét
- pro zvětšení klikněte -
 
Jana Pecholtová fotografuje už od dětských let a zatím pouze pro zábavu. Dříve byla středem jejího fotografického zájmu krajina, posledních pár let se však zabývá především fotografováním lidí.
  
Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
 
Vítězka si ze soutěže odnesla fotoaparát - Nikon Coolpix S8000 - stříbrnýSponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 
 
 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.