oXyShop

Svět audia: nový magazín v našem portfoliu

13.6.2014, Karel Polívka, aktualita
Tímto představujeme náš nový magazín Svět audia, v kterém se budeme věnovat audio technice ve všech možných podobách – od zesilovačů přes převodníky a přehrávače až po reproduktory a sluchátka.

Proč nový magazín?


Uplynulo jen něco málo přes rok od spuštění Světa mobilně a přesto (nebo možná právě proto) představujeme dalšího nového koně v naší stáji, Svět audia. Magazín, který nemá rád ticho :-).Co vedlo k jeho vzniku? Jednak si myslíme, že je tu pro takový titul prostor a jednak nadšení pro tuto oblast v našich řadách, což by mělo být vždy jedním z hlavních kritérií pro vznik něčeho nového. A jelikož naše občasné recenze audio techniky na Světu hardware byly kladně přijímané, proč to nezkusit povznést na vyšší úroveň. Podoba a funkčnost Světa audia se shoduje s našimi ostatními servery. 

Zaměřovat se budeme ze začátku hlavně na oblast high-endu, nicméně postupem času máme v plánu rozšířit záběr i do nižších cenových hladin, aby mohl magazín oslovit více čtenářů.

Svět audia tak doplní naše zaběhnuté magazíny Svethardware.czDigimanie.czTVFreak.cz, Svetmobilne.cz a Relaxuj.cz. Doprovod v podobě vlastního diskuzního fóra v tomto případě neplánujeme.Registrace jsou pro všechny naše magazíny a fóra jednotné, takže se hned od startu můžete na Světu audia přihlásit pod svým profilem, pokud u nás nějaký máte. 

 

Nové články a aktuality


V době spuštění obsahuje magazín už několik aktualit a dvojici recenzí napsaných už pouze pro něj (Luxman L-590AX: áčko jak má být a Leben CS-300F: nová inkarnace legendy). Lze si tak podle nich udělat obrázek o tom, co bude možné od něj očekávat. Brzy bude možné si v profilu nastavit e-mailové upozorňování na nové články a soutěže. Můžete také odebírat RSS magazínu:
Nebo se stát fanouškem na facebookuwww.facebook.com/Svetaudia.cz


Svět audia si lze také přidat do kruhů na Google+
 
Držte nám palce, ať je rozjezd serveru úspěšný a my se budeme snažit, aby Vám měl co nabídnout :-)

Karel Polívka
publisher magazínů oXy Online