oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět audia: nový magazín v našem portfoliu

Svět audia: nový magazín v našem portfoliu
, , aktualita
Tímto představujeme náš nový magazín Svět audia, v kterém se budeme věnovat audio technice ve všech možných podobách – od zesilovačů přes převodníky a přehrávače až po reproduktory a sluchátka.
K oblíbeným

Proč nový magazín?


Uplynulo jen něco málo přes rok od spuštění Světa mobilně a přesto (nebo možná právě proto) představujeme dalšího nového koně v naší stáji, Svět audia. Magazín, který nemá rád ticho :-).Co vedlo k jeho vzniku? Jednak si myslíme, že je tu pro takový titul prostor a jednak nadšení pro tuto oblast v našich řadách, což by mělo být vždy jedním z hlavních kritérií pro vznik něčeho nového. A jelikož naše občasné recenze audio techniky na Světu hardware byly kladně přijímané, proč to nezkusit povznést na vyšší úroveň. Podoba a funkčnost Světa audia se shoduje s našimi ostatními servery. 

Zaměřovat se budeme ze začátku hlavně na oblast high-endu, nicméně postupem času máme v plánu rozšířit záběr i do nižších cenových hladin, aby mohl magazín oslovit více čtenářů.

Svět audia tak doplní naše zaběhnuté magazíny Svethardware.czDigimanie.czTVFreak.cz, Svetmobilne.cz a Relaxuj.cz. Doprovod v podobě vlastního diskuzního fóra v tomto případě neplánujeme.Registrace jsou pro všechny naše magazíny a fóra jednotné, takže se hned od startu můžete na Světu audia přihlásit pod svým profilem, pokud u nás nějaký máte. 

 

Nové články a aktuality


V době spuštění obsahuje magazín už několik aktualit a dvojici recenzí napsaných už pouze pro něj (Luxman L-590AX: áčko jak má být a Leben CS-300F: nová inkarnace legendy). Lze si tak podle nich udělat obrázek o tom, co bude možné od něj očekávat. Brzy bude možné si v profilu nastavit e-mailové upozorňování na nové články a soutěže. Můžete také odebírat RSS magazínu:
Nebo se stát fanouškem na facebookuwww.facebook.com/Svetaudia.cz


Svět audia si lze také přidat do kruhů na Google+
 
Držte nám palce, ať je rozjezd serveru úspěšný a my se budeme snažit, aby Vám měl co nabídnout :-)

Karel Polívka
publisher magazínů oXy Online

Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka