oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět audia: nový magazín v našem portfoliu

Svět audia: nový magazín v našem portfoliu
, , aktualita
Tímto představujeme náš nový magazín Svět audia, v kterém se budeme věnovat audio technice ve všech možných podobách – od zesilovačů přes převodníky a přehrávače až po reproduktory a sluchátka.

Proč nový magazín?Uplynulo jen něco málo přes rok od spuštění Světa mobilně a přesto (nebo možná právě proto) představujeme dalšího nového koně v naší stáji, Svět audia. Magazín, který nemá rád ticho :-).Co vedlo k jeho vzniku? Jednak si myslíme, že je tu pro takový titul prostor a jednak nadšení pro tuto oblast v našich řadách, což by mělo být vždy jedním z hlavních kritérií pro vznik něčeho nového. A jelikož naše občasné recenze audio techniky na Světu hardware byly kladně přijímané, proč to nezkusit povznést na vyšší úroveň. Podoba a funkčnost Světa audia se shoduje s našimi ostatními servery. 

Zaměřovat se budeme ze začátku hlavně na oblast high-endu, nicméně postupem času máme v plánu rozšířit záběr i do nižších cenových hladin, aby mohl magazín oslovit více čtenářů.

Svět audia tak doplní naše zaběhnuté magazíny Svethardware.czDigimanie.czTVFreak.cz, Svetmobilne.czRelaxuj.cz. Doprovod v podobě vlastního diskuzního fóra v tomto případě neplánujeme.Registrace jsou pro všechny naše magazíny a fóra jednotné, takže se hned od startu můžete na Světu audia přihlásit pod svým profilem, pokud u nás nějaký máte. 

 

Nové články a aktualityV době spuštění obsahuje magazín už několik aktualit a dvojici recenzí napsaných už pouze pro něj (Luxman L-590AX: áčko jak má býtLeben CS-300F: nová inkarnace legendy). Lze si tak podle nich udělat obrázek o tom, co bude možné od něj očekávat. Brzy bude možné si v profilu nastavit e-mailové upozorňování na nové články a soutěže. Můžete také odebírat RSS magazínu:
Nebo se stát fanouškem na facebookuwww.facebook.com/Svetaudia.cz


Svět audia si lze také přidat do kruhů na Google+
 
Držte nám palce, ať je rozjezd serveru úspěšný a my se budeme snažit, aby Vám měl co nabídnout :-)

Karel Polívka
publisher magazínů oXy Online

Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka