oXyShop

Svět hardware: vítězný wallpaper MSI Military Class

7.9.2010, Karel Polívka, aktualita
V červenci proběhlo 26. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "MSI Military Class". Sponzorem byla společnost MSI. Autor nejlepšího wallpaperu získal grafickou kartu, druhý v pořadí pak základní desku.
SHWallpaper je soutěž Světa hardware o vytvoření nejlepšího wallpaperu na zadané téma (více informací). V červenci měli naši čtenáři možnost zúčastnit se 26. kola na téma:

MSI Military Class

Sponzorem byla společnost MSI.

Na 1. místě se umístil Ondřej Basler alias Iddqd, který se naší soutěže zúčastnil poprvé a okamžitě se svým wallpaperem sklidil úspěch.

- pro zvětšení klikněte -

Autor nejlepšího wallpaperu získal grafickou kartu MSI N465GTX Twin Frozr II, druhý nejlepší pak získal základní desku MSI 870A-G54. Celý rozhovor s vítězi 26. kola si můžete přečíst v tomto článku.