oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

TV Freak má nové rubriky

TV Freak má nové rubriky
, , aktualita
Internetový magazín TV Freak rozšiřuje svůj odborný záběr a přináší novou rubriku: Satelitní technika. V souvislosti s touto změnou došlo také k aktualizaci a zpřehlednění stávajících rubrik.
K oblíbeným
"Rádi bychom se více než doposud věnovali oblasti satelitních přijímačů, pro tento účel bylo potřeba vytvořit také novou rubriku Satelitní technika. Zároveň jsme se rozhodli sloučit již neakutální nebo málo doplňované rubriky. Například boj formátů optických disků pro HD obsah už skončil, proto není tato tématika tak živá jako dříve a sjednocení dosavadních rubrik Formáty DVD Blu-ray s Přehrávači a rekordéry bylo na místě," dodal šéfredaktor magazínu Karel Polívka.
 
Celkový počet rubrik magazínu TV Freak byl zredukován z celkového počtu 17 na 13, což by mělo pomoci ke snadnější orientaci a rychlejší cestě, jak si zobrazit relevantní články na požadované téma.
  

Přehled změn


 
Nově vznikla rubrika Satelitní technika.
 
Rubriky TV tunery a Set top boxy byly sloučeny do rubriky DVB-T přijímače, která má další členění na:
  • Karty pro notebooky
  • Karty do PC
  • Set-top-boxy
  • USB tunery
 
Rubriky Formáty DVD a Blu-ray a Přehrávače a rekordéry lze nyní najít pod společnou rubrikou DVD/Blu-ray.
 
Rubriky MP4 přehrávače a Zpracování videa byly vnořeny do rubriky Ostatní.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka