oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Nový design magazínu Relaxuj

Nový design magazínu Relaxuj
, , aktualita
Na svátek svatého Valentýna jsme sjednotili design magazínu Relaxuj s layoutem našich ostatních webů. To umožnilo nejen jednodušší správu a lepší členění obsahu, ale také více možností pro umístění reklamy, a tedy pro Vaši prezentaci.
K oblíbeným
Ke změne layoutu Relaxuj.cz došlo kvůli sjednocení s našimi ostatními magazíny, což přineslo i výhody pro čtenáře a inzerenty. Nový web umožňuje lepší procházení starších článků díky různým propojením a přepracované struktuře rubrik. Inzerenti zase mohou využívat více reklamních ploch, včetně nejvíce výrazného reklamního formátu BACKGROUND, s kterým máme dobré zkušenosti ze Světa hardware.

Také došlo ke sjednocení uživatelských profilů a k propojení všech magazínů v rámci procesu přihlašování nebo odhlašování. Díky tomu teď platí, že k profilu s uživatelským jménem např. "Ondra123" se lze přihlásit do všech našich magazínů (aktuálně jich je 5, brzy však přibude další), a to nejen pomocí stejných údajů, ale stačí jen na jednom z nich, čímž automaticky dojde k přihlášení i na těch ostatních. Díky tomu si každý náš čtenář může ve svém profilu nastavit, zda chce odebírat e-maily o nových článcích z kteréhokoli z našich magazínů. Na nejnovější článek na Relaxuj je také upozorňováno v ostatních magazínech pomocí odkazu v pravém sloupci.


- vlevo je homepage Relaxuj ve starém designu, vpravo už v novém -

Z hlediska koncepce už nepokračujeme ve vyhledávání zajímavých zájezdů a zážitků, které šlo dříve prostřednictvím Relaxuj i objednat. Nově se zaměřujeme výhradně na články o zajímavých tématech. Přestože změna proběhla teprve nedávno, na návštěvnosti serveru se to již stihlo pozitivně podepsat, viz následující screenshot vývoje měsíčního počtu unikátních návštěvníků z Google Analytics:Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka