oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Nový design magazínu Relaxuj

Nový design magazínu Relaxuj
, , aktualita
Na svátek svatého Valentýna jsme sjednotili design magazínu Relaxuj s layoutem našich ostatních webů. To umožnilo nejen jednodušší správu a lepší členění obsahu, ale také více možností pro umístění reklamy, a tedy pro Vaši prezentaci.
Ke změne layoutu Relaxuj.cz došlo kvůli sjednocení s našimi ostatními magazíny, což přineslo i výhody pro čtenáře a inzerenty. Nový web umožňuje lepší procházení starších článků díky různým propojením a přepracované struktuře rubrik. Inzerenti zase mohou využívat více reklamních ploch, včetně nejvíce výrazného reklamního formátu BACKGROUND, s kterým máme dobré zkušenosti ze Světa hardware.

Také došlo ke sjednocení uživatelských profilů a k propojení všech magazínů v rámci procesu přihlašování nebo odhlašování. Díky tomu teď platí, že k profilu s uživatelským jménem např. "Ondra123" se lze přihlásit do všech našich magazínů (aktuálně jich je 5, brzy však přibude další), a to nejen pomocí stejných údajů, ale stačí jen na jednom z nich, čímž automaticky dojde k přihlášení i na těch ostatních. Díky tomu si každý náš čtenář může ve svém profilu nastavit, zda chce odebírat e-maily o nových článcích z kteréhokoli z našich magazínů. Na nejnovější článek na Relaxuj je také upozorňováno v ostatních magazínech pomocí odkazu v pravém sloupci.


- vlevo je homepage Relaxuj ve starém designu, vpravo už v novém -

Z hlediska koncepce už nepokračujeme ve vyhledávání zajímavých zájezdů a zážitků, které šlo dříve prostřednictvím Relaxuj i objednat. Nově se zaměřujeme výhradně na články o zajímavých tématech. Přestože změna proběhla teprve nedávno, na návštěvnosti serveru se to již stihlo pozitivně podepsat, viz následující screenshot vývoje měsíčního počtu unikátních návštěvníků z Google Analytics:Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka