oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 4. kola Říše zvířat

, , aktualita
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 4. kola Říše zvířat
V srpnu proběhlo 4. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Říše zvířat, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal fotoaparát.
FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 4. kola Říše zvířat
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V srpnu proběhlo už čtvrté kolo, tentokrát s tématikou Říše zvířat.
 
Do soutěže bylo zařazeno více než 600 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Absolutním vítězem se stal Aleš Bican alias Lakrak se svou fotografií "Kráva v totální pohodě :)", která získala ve finálové anketě celkem 55 % hlasů.
 

1. místo: 

Aleš Bican

 – Kráva v totální pohodě :)
- pro zvětšení klikněte -
 
Aleš Bican fotografuje už přes šest let a fotografování je pro něj koníček a způsob relaxace. Nejraději fotografuje přírodu, především zvířata a makro. Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
 
Vítěz si ze soutěže odnesl fotoaparát - Canon PowerShot SX120 ISSponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 
 
 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.