oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Katalog Digimanie: více než 2222 fotoaparátů

Katalog Digimanie: více než 2222 fotoaparátů
, , aktualita
Katalog magazínu Digimanie obsahuje už více jak 2222 fotoaparátů a patří tak k největším databázím tohoto typu na českém internetu.
K oblíbeným
Katalog Digimanie je pravidelně doplňován o podrobné specifikace nejnovějších modelů fotoaparátů na českém trhu. V současné době obsahuje už přes 2222 modelů a jejich počet roste každým dnem.
 
Katalog je přístupný přímo z homepage magazínu a najdete jej na adrese: www.digimanie.cz/katalog-fotoaparatu

Vyhledávat je možné i podle konkrétních výrobců, nebo pomocí přehledné časové osy, na které si můžete seřadit fotoaparáty podle doby uvedení na trh. 

V databázi Digimanie je možno dohledat fotoapráty od roku 2000 až po nejnovější modely současnosti. K řadě modelů najdete na Digimanii také kvalitní recenze. Svou velikostí patří k největším databázím na českém internetu.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka