oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 6. kola Hrátky s časem

1.2.2011, Karel Polívka, aktualita
V prosinci proběhlo 6. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Hrátky s časem, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal stativ.
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V prosinci proběhlo už šesté kolo, tentokrát s tématikou Hrátky s časem.

Do soutěže bylo zařazeno více než 200 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Vítězem se stal Jaroslav Uher alias jardysa se svou fotografií "Na hrotu", která získala ve finálové anketě celkem 39 % hlasů.
 

1. místo:

 Jaroslav Uher

 – Na hrotu
- pro zvětšení klikněte -
 
Pro Jaroslava Uhra je fotografování koníček a způsob relaxace. Nejraději fotografuje makro a rychlejší děje. Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
 
Vítěz si ze soutěže odnesl stativ -  Velbon Sherpa 250 Sponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 
 
 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.