oXyShop

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 7. kola V rytmu tance

31.3.2011, Karel Polívka, aktualita
V prosinci proběhlo 7. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma V rytmu tance, do kterého bylo zařazeno 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal blesk.
FotoVýzva je populární soutěž magazínu Digimanie o nejlepší čtenářskou fotografii na zadané téma. V únoru proběhlo už sedmé kolo, tentokrát s tématikou V rytmu tance.

Do soutěže bylo zařazeno 200 fotografií. Porota sestavená ze zástupců redakce Digimanie a sponzora soutěže vybrala 10 nejlepších, které postoupily do finále. O vítězné fotografii rozhodli svými hlasy sami čtenáři, kteří měli po dva týdny možnost hlasovat v anketě na diskuzním fóru magazínu Digimanie.
 
Vítězem se stal Martin Egri alias Martinko_Egres se svou fotografií "The freedom of dance", která získala ve finálové anketě celkem 31 % hlasů.
 

1. místo:

 Martin Egri

 – The freedom of dance
- pro zvětšení klikněte -
 
Martin Egri je student gymnázia a fotografování je zatím pouze jeho koníček, v budoucnu by se mu však rád věnoval i profesionálně. Nejraději fotografuje portréty. Rozhovor s autory vítězných fotografií si můžete přečíst v tomto článku.
 
Vítěz si ze soutěže odnesl blesk - METZ MB50 AF1 
 


Sponzorem byl specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda.
 

 
Deset nejlepších fotografií a výsledky hlasování najdete zde.
 
Všechny soutěžní snímky jsou k dispozici ve speciální sekci ve fotogalerii Digimanie.