oXyShop

Svět hardware: pravidelné testování LCD monitorů

24.4.2012, Karel Polívka, aktualita
Potřebujete propagovat produktové portfólio nebo cenovou akci týkající se monitorů? A víte, že můžete mít u nás banner pouze v rubrice o monitorech? Vzhledem k výraznému posílení našeho obsahu z této oblasti je to pro Vás jedinečná příležitost.
LCD monitory vyrábí mnoho výrobců využívajících různé technologie. Princip LCD je navíc takový, že nelze mít dokonalý monitor. Vždy je třeba si ujasnit využití a tomu uzpůsobit kritéria výběru. Uživatelé tak potřebují co nejvíce informací na základě objektivních testů, což nabízí právě Svět hardware. Monitory také patřily v letech 2006 až 2008 mezi naše nejoblíbenější recenze (jako první na českém internetu jsme začali testovat dobu odezvy pomocí optických sond a osciloskopu).
  


 
Všechny naše články o monitorech lze najít v rubrice Monitory.
 
Začátkem roku jsme se tak vrátili k pravidelnému testování LCD monitorů a zároveň jsme zase o něco zlepšili naši testovací metodiku. Jen za poslední 2 měsíce jsme publikovali 9 jejich recenzí a odstartovali jsme nový cyklus článků s doporučenými monitory pro daný měsíc (viz první díl).
 
Víte o tom, že umožňujeme umístění reklamních bannerů pouze do konkrétních rubrik (za zvýhodněnou cenu)? Pokud potřebujete propagovat produktové portfólio monitorů nebo cenovou akci e-shopu týkající se monitorů, máte tak jedinečnou příležitost být vidět tam, kde Vaše sdělení může co nejvíce zaujmout!

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás!