oXyShop

Svět hardware: pravidelné testování LCD monitorů

, , aktualita
Svět hardware: pravidelné testování LCD monitorů
Potřebujete propagovat produktové portfólio nebo cenovou akci týkající se monitorů? A víte, že můžete mít u nás banner pouze v rubrice o monitorech? Vzhledem k výraznému posílení našeho obsahu z této oblasti je to pro Vás jedinečná příležitost.
Svět hardware: pravidelné testování LCD monitorů
LCD monitory vyrábí mnoho výrobců využívajících různé technologie. Princip LCD je navíc takový, že nelze mít dokonalý monitor. Vždy je třeba si ujasnit využití a tomu uzpůsobit kritéria výběru. Uživatelé tak potřebují co nejvíce informací na základě objektivních testů, což nabízí právě Svět hardware. Monitory také patřily v letech 2006 až 2008 mezi naše nejoblíbenější recenze (jako první na českém internetu jsme začali testovat dobu odezvy pomocí optických sond a osciloskopu).
  


 
Všechny naše články o monitorech lze najít v rubrice Monitory.
 
Začátkem roku jsme se tak vrátili k pravidelnému testování LCD monitorů a zároveň jsme zase o něco zlepšili naši testovací metodiku. Jen za poslední 2 měsíce jsme publikovali 9 jejich recenzí a odstartovali jsme nový cyklus článků s doporučenými monitory pro daný měsíc (viz první díl).
 
Víte o tom, že umožňujeme umístění reklamních bannerů pouze do konkrétních rubrik (za zvýhodněnou cenu)? Pokud potřebujete propagovat produktové portfólio monitorů nebo cenovou akci e-shopu týkající se monitorů, máte tak jedinečnou příležitost být vidět tam, kde Vaše sdělení může co nejvíce zaujmout!

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás!