oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

TV Freak: Videosoutěž se Samsungem

TV Freak: Videosoutěž se Samsungem
, , aktualita
Odborný internetový magazín TV Freak pořádá na svém fóru historicky první soutěž o nejlepší uživatelské video na téma Zachyťte legraci. Partnerem soutěže je společnost Samsung.
K oblíbeným
Videosoutěž se Samsungem probíhá na diskuzním fóru magazínu TV Freak do konce června 2010. Úkolem soutěžících je natočit videokamerou nebo fotoaparátem vlastní krátké video na téma:
 

Zachyťte legraci!Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, videokamera Samsung HMX-S10 a fotoaparát Samsung WB2000, které věnoval partner soutěže.
 
 

 


  
 
Na konci června vybere odborná porota sestavená z členů redakce magazínu TV Freak a zástupců společnosti Samsung deset nejlepších videí, která postoupí do užšího finále. O vítězi soutěže pak prostřednictvím ankety rozhodnou svými hlasy sami čtenáři magazínu TV Freak. Nejlepších deset videí bude umístěno na Youtube kanálu magazínu TV Freak.
 
Podrobný návod, jak se zúčastnit soutěže, je k dispozici zde.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka