oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

V galerii Digimanie je už více jak 3333 fotek

V galerii Digimanie je už více jak 3333 fotek
, , aktualita
Galerie magazínu Digimanie překonala tento týden hranici 3333 obsažených fotografií. Narůstající počet snímků je dokladem její neustále se zvyšující popularity.
K oblíbeným
Fotogalerie Digimanie vznikla v říjnu 2008 a  za dobu své existence se rozrostla do celkem 15 tematických sekcí, v rámci kterých mohou čtenáři vystavovat své fotografie. Čtveřice nejnovější snímků se navíc zobrazuje ve speciálním boxu na homepage magazínu.
 
Významný podíl na vzrůstající oblibě galerie má také soutěž FotoVýzva Digimanie. V červnu 2010 odstartovalo už 3. kolo na téma Ženská krása
 


 

Galerii soutěžních snímků si můžete prohlédnout zde.
 
Pro vítěze je připraven hodnotný fotoaparát Nikon Coolpix S8000. Partnerem aktuálního kola FotoVýzvy je specializovaný obchod s fototechnikou Centrum Fotoškoda.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka