oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Galerie Digimanie pokořila hranici 1 000 000 zobrazení!

Galerie Digimanie pokořila hranici 1 000 000 zobrazení!
, , aktualita
Fotogalerie Digimanie překonala tento týden magickou hranici 1 000 000 zobrazení obsažených fotek. Nové fotografie přibývají v galerii každým dnem a jejich počet se blíží třem tisícům.
K oblíbeným
Fotogalerie magazínu Digimanie se těší stále větší čtenářské oblibě. Přispívají tomu také nové funkce a vylepšení, které se snaží usnadnit její používání.
 
Novinkou je automatické přednastavení funkce "sledování" u každé nově přidané fotografie. Uživatel tak získá možnost sledovat komentáře k jeho fotografiím pomocí e-mailových oznámení, aniž by musel tuto funkci předem nastavovat.
 
V galerii Digimanie byla založena také speciální sekce nazvaná Vtip, do které je možno přidávat vtipné a úsměvné fotografie. Snímky v této sekci nepodléhají hodnocení, umělecká kvalita ani technické provedení nejsou totiž v tomto případě rozhodující.
 


 

Do konce dubna se mohou čtenáři Digimanie zúčastnit 2. kola soutěže FotoVýzva na téma "Jarní probouzení".  Pro vítěze je připraven fotoaparát Canon SX200 IS v ceně 6500 Kč, který věnoval partner soutěže Centrum Fotoškoda.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka