oXyShop

Galerie Digimanie pokořila hranici 1 000 000 zobrazení!

22.4.2010, Karel Polívka, aktualita
Fotogalerie Digimanie překonala tento týden magickou hranici 1 000 000 zobrazení obsažených fotek. Nové fotografie přibývají v galerii každým dnem a jejich počet se blíží třem tisícům.
Fotogalerie magazínu Digimanie se těší stále větší čtenářské oblibě. Přispívají tomu také nové funkce a vylepšení, které se snaží usnadnit její používání.
 
Novinkou je automatické přednastavení funkce "sledování" u každé nově přidané fotografie. Uživatel tak získá možnost sledovat komentáře k jeho fotografiím pomocí e-mailových oznámení, aniž by musel tuto funkci předem nastavovat.
 
V galerii Digimanie byla založena také speciální sekce nazvaná Vtip, do které je možno přidávat vtipné a úsměvné fotografie. Snímky v této sekci nepodléhají hodnocení, umělecká kvalita ani technické provedení nejsou totiž v tomto případě rozhodující.
 


 

Do konce dubna se mohou čtenáři Digimanie zúčastnit 2. kola soutěže FotoVýzva na téma "Jarní probouzení".  Pro vítěze je připraven fotoaparát Canon SX200 IS v ceně 6500 Kč, který věnoval partner soutěže Centrum Fotoškoda.