oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware: vítězný wallpaper Gigabyte: první v cíli

Svět hardware: vítězný wallpaper Gigabyte: první v cíli
, , aktualita
V srpnu proběhlo 36. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma "Gigabyte: první v cíli". Sponzorem byl Gigabyte. Autoři tří nejlepších wallpaperů získali produkty Gigabyte.
K oblíbeným
SHWallpaper je soutěž Světa hardware o vytvoření nejlepšího wallpaperu na zadané téma (více informací). V srpnu měli naši čtenáři možnost zúčastnit se 36. kola na téma:
 

Gigabyte: první v cíli


 
Sponzorem byl Gigabyte.

 
Na 1. místě se umístil Jan Golmic alias Dash-POWER(CZ), který se naší soutěže zúčastňuje takřka pravidelně a na stupních vítězů nestojí poprvé.
 - pro zvětšení klikněte -
 
Autor nejlepšího wallpaperu byl odměněn základní deskou GA-A75M-UD2H s procesorem AMD APU A8-3850. Další dva nejlepší byli odměněni propagačními předměty Gigabyte. Celý rozhovor s vítězi 36. kola si můžete přečíst v tomto článku.
 
Galerii všech wallpaperů z tohoto kola najdete zde.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka