oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware mediálním partnerem HalDay 2010

Svět hardware mediálním partnerem HalDay 2010
, , aktualita
Odborný internetový magazín Svět hardware byl mediálním partnerem tradičního setkání obchodních partnerů HAL3000, značky počítačů společnosti 100MEGA, které proběhlo ve středu 28.4.2010 v Jihlavě.
Na akci HalDay 2010 se letos sešlo více jak dvacet obchodních partnerů a prodejců značky HAL300, kteří přijeli představit své nejnovější technologie a produkty. Akce měla podtitul HALVATAR a nesla se ve znamení populárního filmového 3D trháku Avatar.
 


 
 
Po celý den probíhaly prezentace,  přednášky a workshopy týkající se produktů značek AVG, AMD, AOC, BenQ, Canon, Dell, Epson, Genius, Gigabyte, HAL3000, Hewlett Packard, Intel, Microsoft, MSI, Nvidia, Samsung, Sapphire, Symantec a Western Digital.
 
Organizátorem setkání byla společnost 100MEGA, která je oficiálním výrobcem počítačů a serverů značky HAL3000.
 
 

 

Svět hardware jako mediální partner přinesl reportáž z průběhu celé akce, kterou si můžete přečíst zde.
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka