oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware mediálním partnerem HalDay 2010

Svět hardware mediálním partnerem HalDay 2010
, , aktualita
Odborný internetový magazín Svět hardware byl mediálním partnerem tradičního setkání obchodních partnerů HAL3000, značky počítačů společnosti 100MEGA, které proběhlo ve středu 28.4.2010 v Jihlavě.
K oblíbeným
Na akci HalDay 2010 se letos sešlo více jak dvacet obchodních partnerů a prodejců značky HAL300, kteří přijeli představit své nejnovější technologie a produkty. Akce měla podtitul HALVATAR a nesla se ve znamení populárního filmového 3D trháku Avatar.
 


 
 
Po celý den probíhaly prezentace,  přednášky a workshopy týkající se produktů značek AVG, AMD, AOC, BenQ, Canon, Dell, Epson, Genius, Gigabyte, HAL3000, Hewlett Packard, Intel, Microsoft, MSI, Nvidia, Samsung, Sapphire, Symantec a Western Digital.
 
Organizátorem setkání byla společnost 100MEGA, která je oficiálním výrobcem počítačů a serverů značky HAL3000.
 
 

 

Svět hardware jako mediální partner přinesl reportáž z průběhu celé akce, kterou si můžete přečíst zde.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka