oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware: vítězný wallpaper Pirátství

Svět hardware: vítězný wallpaper Pirátství
, , aktualita
V dubnu proběhlo 23. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma Pirátství. Autor nejlepšího wallpaperu získal flashdisk a tričko SHW.
K oblíbeným
SHWallpaper je soutěž magazínu Svět hardware o vytvoření nejlepšího wallpaperu na zadané téma (více informací). V dubnu měli naši čtenáři možnost zúčastnit se 23. kola na téma:
 

Pirátství


 

Na 1. místě se umístil Michal Dušek alias slate, který ve své grafické práci originálně propojil téma počítačů a pirátů. "Kdyby tenkrát zajímaly piráty data místo zlaťáků, určitě by se jim "NAS hák" hodil,"  dodal autor.
- pro zvětšení klikněte -
 
Michal Dušek je pravidelným účastníkem soutěže SHWallpaper, což dokládá také jeho úspěch v minulém kole s tematikou AMD vs. Intel, kde se rovněž umístil na zlaté příčce. "Ve 20. kole jsem neprošel ani do hlasování. Wallpaper byl moc přeplácaný a ztrácely se v něm ikony. Od té doby se snažím o jednoduchost," prozradil nám svůj recept na úspěšný wallpaper.

Vítěz od nás získal flashdisk Corsair Flash Voyager GT s kapacitou 4GB a originální černé tričko Světa hardware. Celý rozhovor s vítězi 23. kola si můžete přečíst v tomto článku.

Galerii vítězných wallpaperů najdete zde.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka