oXyShop

Svět hardware: vítězný wallpaper Pirátství

3.6.2010, Karel Polívka, aktualita
V dubnu proběhlo 23. kolo tvůrčí soutěže SHWallpaper na téma Pirátství. Autor nejlepšího wallpaperu získal flashdisk a tričko SHW.
SHWallpaper je soutěž magazínu Svět hardware o vytvoření nejlepšího wallpaperu na zadané téma (více informací). V dubnu měli naši čtenáři možnost zúčastnit se 23. kola na téma:
 

Pirátství


 

Na 1. místě se umístil Michal Dušek alias slate, který ve své grafické práci originálně propojil téma počítačů a pirátů. "Kdyby tenkrát zajímaly piráty data místo zlaťáků, určitě by se jim "NAS hák" hodil,"  dodal autor.
- pro zvětšení klikněte -
 
Michal Dušek je pravidelným účastníkem soutěže SHWallpaper, což dokládá také jeho úspěch v minulém kole s tematikou AMD vs. Intel, kde se rovněž umístil na zlaté příčce. "Ve 20. kole jsem neprošel ani do hlasování. Wallpaper byl moc přeplácaný a ztrácely se v něm ikony. Od té doby se snažím o jednoduchost," prozradil nám svůj recept na úspěšný wallpaper.

Vítěz od nás získal flashdisk Corsair Flash Voyager GT s kapacitou 4GB a originální černé tričko Světa hardware. Celý rozhovor s vítězi 23. kola si můžete přečíst v tomto článku.

Galerii vítězných wallpaperů najdete zde.