oXyShop

Výhody online inzerce

Možnost přesného zadání dle aktuálních požadavkůV tištěném časopise si neporučíte, že chcete pouze 10 000 zhlédnutí inzerátů; počet je závislý na aktuálním nákladu. Cenu tedy srazíte jen na úkor velikosti reklamní plochy. Na internetu si vyberete formát, počet impresí a tím i cenu.


StatistikaU tištěných inzerátů nezjistíte podrobnosti o účinnosti. Internet nabízí nejen přehled o zobrazených impresích během kampaně, ale i počet uživatelů, které Vaše nabídka natolik zaujala, že se rozhodli dozvědět se více a na reklamu klikli. Na závěr kampaně dostanete e-mailem její vyhodnocení.


Možnost změny v průběhu kampaněO čem se Vám v tisku může jen zdát, je na internetu zcela běžné. Zdá se Vám, že kampaň není dostatečně účinná? Vyměňte inzerát (banner) přímo uprostřed kampaně, nebo jich zadejte několik najednou, které se budou automaticky střídat (pokud to zvolený formát umožňuje). Objevil se novější produkt? Doplňte jej, popř. změňte odkaz nebo obrázek.


Interakce s potenciálními zákazníkyOnline reklama umožňuje nejen zobrazování bannerů, ale i realizaci různých soutěží, pomocí kterých snadno docílíte toho, že se uživatelé budou zajímat o Vaše produkty. Záleží už jen na Vás, co se rozhodnete propagovat a u čeho byste chtěli, aby se o tom uživatelé dozvěděli více informací. Neváhejte a využijte buď naši soutěž Expertiáda, nebo Týdenní šance.


Stále něco nového, neokoukanéhoZatímco tištěné časopisy nabízí stále stejné inzeráty, na internetu můžete své zákazníky vždy něčím překvapit. Stále se objevují nové reklamní formáty a pokud se Vám i ty zdají málo, realizace závisí pouze na šikovnosti grafiků a programátorů.


Nižší cena

, větší účinnostVzhledem k nižším nákladům na provoz internetové redakce je i cena reklamních ploch vzhledem k efektivitě daleko nižší.