oXyShop
Newsletter: e-maily o novém obsahu
Registrovaní uživatelé mají k dispozici e-mailové upozorňování na nové články, komentáře a soutěže. V případě zájmu o příjem nebo zrušení se přihlaste v některém z našich magazínů v pravém horním rohu a přejděte do nastavení svého profilu (klikněte na svůj login a pak na "Upravit profil"). Zobrazí se registrační formulář, kde jsou tyto volby:Přednastavit sledování diskuze, v které napíšu komentář
- při psaní komentáře budete mít přednastavený checkbox, že chcete diskuzi sledovat. Po jeho odeslání budete dostávat e-maily o nových komentářích, jež se v ní objeví. V nastavení svého profilu si můžete zobrazit seznam Vámi sledovaných diskuzí a případně v něm sledování některých nebo i všech diskuzí ukončit.

Informovat o soutěžích a nových funkcích
- občas obdržíte e-mail informující o něčem mimořádném (např. o soutěži nebo nové funkci).

Informovat o nových Expertiádách
- v případě nové Expertiády o ní budete informován (buď s předstihem, nebo v den spuštění) a po jejím ukončení i o vyhodnocení Vaší účasti, pokud se zúčastníte.

Informovat o otázkách z Expertiád
- v případě probíhající Expertiády obdržíte každý pracovní den e-mail s upozorněním na aktuální otázku.

Denní e-maily o nových článcích
- na začátku každého dne obdržíte e-mail se seznamem nových článků za uplynulých 24 hodin.

Týdenní e-maily o nových článcích
- v neděli ráno obdržíte e-mail se seznamem nových článků za uplynulých 7 dní.

Denní a týdenní e-maily lze nastavit samostatně pro jednotlivé magazíny. Pokud společně s magazíny zaškrtnete i checkbox "Vše v 1 e-mailu", obdržíte vždy jen 1 souhrnný e-mail obsahující odkazy na nové články ze všech zvolených magazínů, které budou barevně odlišené (modrá pro Svět hardware, oranžová pro Digimanii atd.).

Na konci všech e-mailů o nových článcích se nachází:
1) e-mailová adresa, na kterou byl e-mail odeslán pro případ, že by měl někdo ve své e-mailové schránce nastavené přeposílání na jinou adresu.
2) odkaz pro zrušení příjmu těchto e-mailů bez nutnosti přihlášení na web. Pokud by z nějakého důvodu nezafungoval a nepamatujete si heslo ke svému profilu, přepošlete daný e-mail na adresu webmastera, která je uvedena níže.Výše uvedené e-mailové rozesílky lze nastavit jen v návaznosti na čtenářem vytvořenou registraci. Pokud chcete některou z nich využívat a nemáte profil, zaregistrujte se a nastavte si ji podle potřeby. E-maily o nových článcích mohou obsahovat reklamní banner, jenž je vždy označený jako reklama.

V případě dotazů nebo komplikací nás kontaktujte: webmaster(zavináč)oxymedia(tečka)cz

Informace o cookies v našich magazínech a o zpracování osobních údajů.