oXyShop
Sledování diskuze: e-mailová upozornění na nové komentáře
Každý uživatel s profilem v našich magazínech (pokud jej nemáte, zaregistrujte se) si může v diskuzích u konkrétních článků nastavit jejich sledování, aby pak dostával e-mailová upozornění obsahující nové komentáře. Pokud jste na našem webu přihlášený a máte zobrazenou diskuzi, která Vás zajímá, najdete pod jejím posledním komentářem tlačítko, jehož stisknutím si nastavíte její sledování.


Sledování diskuzí, do kterých něco napíšete


V okně pro psaní komentáře je checkbox "Chci dostávat e-maily o nových komentářích v této diskuzi", jehož zaškrtnutí způsobí, že odesláním komentáře zároveň začnete danou diskuzi sledovat. V nastavení svého profilu si navíc můžete zvolit, zda chcete mít tento checkbox při psaní komentáře přednastavený, abyste nemusel samostatně nastavovat sledování každé diskuze, do které něco napíšete.

Jelikož sledovaných diskuzí může být časem velké množství, lze si zobrazit jejich seznam a sledování konkrétních diskuzí v něm kdykoli zrušit.


Jak zrušit sledování diskuzí?


1. způsob: Přihlaste se na některém z našich webů a klikněte v pravém horním rohu na svůj login a pak na "Upravit profil". Zobrazí se registrační formulář, kde je checkbox: "Přednastavit sledování diskuze, v které napíšu nový komentář". Napravo od něj klikněte na odkaz "Zobrazit seznam sledování" a zobrazí se seznam všech Vámi sledovaných diskuzí v jednotlivých magazínech, v němž můžete:

Zrušit sledování všech diskuzí na daném webu
Zaškrtněte checkbox před názvem webu a dole potvrďte tlačítkem "Zrušit vybraná sledování".

Zrušit sledování diskuze u konkrétního článku
Zaškrtněte checkbox před názvem nadpisu článku a dole potvrďte tlačítkem "Zrušit vybraná sledování".

2. způsob: Jako přihlášený si zobrazte Vámi sledovanou diskuzi a klikněte na tlačítko pod jejím posledním komentářem, že chcete zrušit posílání nových komentářů na svůj e-mail.

3. způsob: Pokud si nepamatujete přihlašovací údaje, přepošlete jeden z e-mailů s novým komentářem na adresu webmastera, která je uvedena na jeho konci.

E-mail upozorňující na nový komentář obsahuje kromě něj také info, k jakému článku náleží a kdo je autorem komentáře. Na konci je uvedena e-mailová adresa, na kterou bylo upozornění odesláno pro případ, že by měl někdo ve své e-mailové schránce nastavené přeposílání na jinou adresu.