oXyShop
Výhody registrace

Proč se u nás zaregistrovat?

 
Naše články lze číst i bez nutnosti mít u nás uživatelský profil, jeho vytvořením ale získáte funkce navíc:
 
 

E-maily o nových článcích a soutěžích

 
V profilu lze nastavit, pokud chcete být e-mailem informován o nových soutěžích nebo článcích (nabízíme denní a týdenní souhrn pro jednotlivé magazíny, nebo souhrn pro ty Vámi vybrané). Tyto e-maily lze v profilu kdykoli zrušit.
 
 

Účast v anketách a soutěžích

 
Přihlášení čtenáři se mohou účastnit anket a vyjádřit tak svůj názor nebo zkušenosti. Ankety publikujeme coby součásti článků, nebo i samostatně. Občas pořádáme soutěže o věcné ceny, nejčastěji jde o Expertiádu a Týdenní šanci. Pokud nějaká probíhá, je na ni upoutávka v horní části homepage magazínu pod nejnovějším článkem. Pro účast je potřeba mít u nás uživatelský profil. 
 
 

Diskuze u článků

 
Komentáře a jejich hodnocení
Do diskuzí mohou přidávat komentáře jen čtenáři přihlášení ke svému profilu. Ti mohou také hodnotit komentáře ostatních (palec nahoru nebo dolů). Z těchto hodnocení se vypočítává score, jež se zobrazuje ve čtenářských profilech:
Sečtou se všechna hodnocení komentářů čtenáře, jež získaly nějaké hodnocení, a tento součet se vydělí počtem takovýchto komentářů (tzn. ignorují se komentáře, které žádné hodnocení nezískaly).
 
Sledování diskuzí: e:maily o nových komentářích 
V diskuzích lze nastavit jejich sledování, abyste pak dostávali e-maily obsahující nové komentáře. Pokud jste přihlášený a máte zobrazenou diskuzi, která Vás zajímá, najdete pod jejím posledním komentářem tlačítko, jehož stisknutím si nastavíte její sledování. Jakmile pak někdo jiný do diskuze napíše nový komentář, budete o něm informován.

Zobrazení odkazů na diskuze na homepage
Na homepage a v dalších výpisech se u článků zobrazují malé ikonky s počtem komentářů v diskuzi. Pokud jste přihlášení, tyto ikonky s údajem o počtu komentářů mají funkci odkazu na odpovídající diskuze. 
  
 

Oblíbené články

 
Přihlášení mohou využívat funkci pro přidávání článků mezi oblíbené. Můžete si tak vytvořit seznam oblíbených článků a pro naše autory to je i zpětná vazba, které články se našim čtenářům líbí. A ostatní čtenáři ve Vašem čtenářském profilu uvidí, které články se líbí Vám, což taky může být dobré vědět.
 
 

O jaké články máte zájem?

 
Přihlášení nám mohou v tomto dotazníku dát vědět své preference ohledně typu a témat článků. Zobrazí se formulář s posuvníky pro nastavení, co je pro Vás jak zajímavé. Pokud bude ohledně vysokého zájmu o některý typ nebo téma článků shoda u většího množství čtenářů, budeme se snažit Vám takové články přinášet.
 
 

Máte dotaz o čtenářských profilech?

 
Pokud máte o čtenářských profilech nějaký dotaz nebo návrh na vylepšení, můžete nám poslat zprávu pomocí tohoto připomínkového okna.