oXyShop
Výhody registrace

Proč se u nás zaregistrovat a mít svůj profil?

 
Naše články lze číst i bez nutnosti mít u nás uživatelský profil, jeho vytvořením ale získáte funkce navíc:
 


Účast v soutěžích

 
Občas pořádáme různé soutěže o věcné ceny, nejčastěji jde o Expertiádu a Týdenní šanci. Pokud nějaká probíhá, je na ni vždy upoutávka v horní části homepage daného magazínu pod nejnovějším článkem. Pro účast je potřeba mít u nás uživatelský profil.
 


E-mailová upozornění na soutěže a nové články

 
V uživatelském profilu si lze nastavit, pokud chcete být e-mailem informován o našich soutěžích nebo nových článcích (nabízíme denní a týdenní souhrn pro jednotlivé magazíny, nebo souhrn pro ty Vámi vybrané). Tato e-mailová upozornění si lze ve svém profilu kdykoli zrušit.
 


Komentáře a jejich hodnocení

 
Do diskuzí pod našimi články mohou přidávat komentáře jen čtenáři přihlášení ke svému profilu. Ti mohou také hodnotit komentáře ostatních, zda jsou přínosné nebo nikoli. Z těchto hodnocení se pak následujícím způsobem vypočítává score, jež se zobrazuje ve čtenářských profilech:

Sečtou se všechna hodnocení komentářů čtenáře, jež získaly nějaké ohodnocení a tento součet se vydělí počtem takovýchto komentářů (tzn. ignorují se komentáře, které žádné hodnocení nezískaly).
 
 

Upozorňování na nové komentáře ve sledovaných diskuzích

 
V diskuzích u konkrétních článků si lze nastavit jejich sledování, abyste pak dostávali e-mailová upozornění obsahující nové komentáře. Pokud jste přihlášený a máte zobrazenou diskuzi, která Vás zajímá, najdete pod jejím posledním komentářem tlačítko, jehož stisknutím si nastavíte její sledování. Jakmile pak někdo jiný do té diskuze napíše nový komentář, budete o něm e-mailem informován.
 


Oblíbené články

 
Přihlášení mohou využívat funkci pro přidávání článků mezi oblíbené. Můžete si tak vytvořit seznam oblíbených článků a pro naše autory to je i zpětná vazba, které články se našim čtenářům nejvíce líbí. A ostatní čtenáři ve Vašem čtenářském profilu uvidí, které články se Vám líbí, což může být dobré vědět.
 


Ankety

 
Přihlášení čtenáři se mohou účastnit anket a vyjádřit tak svůj názor nebo zkušenosti. Ankety občas publikujeme coby součásti článků, nebo i samostatně.
 
 

O jaké články máte největší zájem?

 
Přihlášení uživatelé nám mohou pomocí speciálního dotazníku dát vědět své preference ohledně typu a témat článků. Zobrazí se formulář s několika posuvníky, pomocí kterých nám můžete snadno sdělit, co je pro Vás jak zajímavé. Pokud bude ohledně vysokého zájmu o některý typ nebo téma článků shoda u většího množství čtenářů, je pravděpodobné, že se budeme více snažit Vám takové články přinášet.
 
 

Máte ohledně čtenářských profilů nějaký dotaz?

 
Pokud máte ohledně čtenářských profilů nějaký dotaz nebo návrh na jejich další vylepšení, můžete nám poslat zprávu pomocí tohoto připomínkového okna.