oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Zvětšení reklamních ploch MEGABOARD a BANNER

Zvětšení reklamních ploch MEGABOARD a BANNER
, , aktualita
Od 1.9.2014 zvětšujeme ve všech online magazínech z mediální skupiny oXyMedia reklamní plochu u formátů MEGABOARD a BANNER top/middle, a to navíc při zachování stejné ceny.
Zvětšení se vztahuje na všechny magazíny z mediální skupiny oXyMedia, jejichž výčet můžete vidět v pravém sloupci tohoto webu. Důvodem je pokračující trend zvětšování reklamních ploch, jelikož větší banner s méně nahuštěnými informacemi je nejen výraznějším prvkem na webu, ale jeho sdělení tak může být přehlednější a tím může dojít i k výraznému zvětšení jeho účinnosti.


MEGABOARD


Dosavadní rozměry: 650 × 100 px
Nové rozměry od 1.9.2014: 650 × 120 px (zvětšení o 20 %)
 

BANNER top/middle


Dosavadní rozměry: 650 × 60 px
Nové rozměry od 1.9.2014: 650 × 100 px (zvětšení o 67 %)

 
I nadále platí, že se jedná o maximální možné rozměry a v daných pozicích lze použít i bannery s menšími rozměry. Např. pokud máte banner s rozměry 468 × 60 px a chtěli byste jej u nás použít v těchto pozicích, není nutné jej upravovat na větší rozměry, avšak uzpůsobení větším rozměrům doporučujeme, jelikož tím zlepšíte viditelnost Vašeho sdělení.
Úplnou nabídku najdete v popisu reklamních formátů (ceník v Kč nebo v EUR a USD).
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka