oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Zjednodušení layoutu našich magazínů

Zjednodušení layoutu našich magazínů
, , aktualita
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.

Jaké měl slabiny dřívější layout?


  • Osamocená horní lišta s odkazy na naše servery, pod níž se nacházela reklamní pozice LEADERBOARD a až posléze hlavička webu.
  • Tematický obrázek napravo od loga magazínu, který zbytečně zabíral hodně místa.
  • Málo výrazné odkazy na rubriky, nadpisy sekcí a pole pro vyhledávání (zejména vzhledem k plánovanému vylepšení jeho funkčnosti).

Dřívější layout

Nový aktuální layout

Centrálním prvkem hlavičky je teď nově velké pole pro vyhledávání, jež bylo v pravé části obohaceno o filtr, pomocí kterého lze upřesnit typ obsahu (recenze, články, aktuality, slovník, produkty), nebo konkrétní rubriku. Dále jej plánujeme rozšířit o funkci našeptávače.

Máte zájem o propagaci v našich magazínech? Vyberte si některý z našich reklamních formátů a kontaktujte nás!
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 % Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 %
Rok 2015 začal pro Svět audia opravdu příznivě, jelikož podle Google Analytics jej v lednu navštívilo o 39 % více uživatelů než v předchozím měsíci. Náš nejnovější magazín tak už pokořil návštěvnost 6 000 uživatelů měsíčně.
15.2.2015, aktualita, Karel Polívka