oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Úprava hlaviček našich magazínů

Úprava hlaviček našich magazínů
, , aktualita
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
K oblíbeným
Kromě umístění všech odkazů na 1 řádek došlo ke změně indikace přihlášení uživatele. Ve výchozím nepřihlášeném stavu se vpravo zobrazuje šedivá ikonka panáčka, která po svém odkliknutí zobrazí dosavadní menu pro přihlášení. A jakmile se přihlášení provede, změní se šedivá ikonka na jinou, která má stejnou barvu jako odkazy v rámci daného webu a navíc obsahuje fajfku coby symbol, že je přihlášení aktivní.

 

Nová hlavička - nepřihlášen / přihlášen

 
 
 
 

Dřívější hlavička

 

 
Sice nejde o velkou změnu, ale každý detail se počítá. Společně s tím došlo na Světu hardware navíc k tomu, že součástí loga už není text "... vše ze světa počítačů", jelikož už nějakou dobu v tomto magazínu publikujeme ve větší míře i články o dalších tématech (3D tisk, průzkum vesmíru, autonomní dopravní prostředky...).
 
Máte zájem o propagaci v našich magazínech? Vyberte si některý z našich reklamních formátů a kontaktujte nás!
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 % Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 %
Rok 2015 začal pro Svět audia opravdu příznivě, jelikož podle Google Analytics jej v lednu navštívilo o 39 % více uživatelů než v předchozím měsíci. Náš nejnovější magazín tak už pokořil návštěvnost 6 000 uživatelů měsíčně.
15.2.2015, aktualita, Karel Polívka