Nastavení hesla a aktivace profilu


Zapomněl(a) jste login nebo heslo pro naše magazíny? Chcete nastavit nové heslo? Potřebujete aktivovat profil nebo ověřit, zda u nás nemáte více profilů s Vaším e-mailem?

Z důvodu většího zabezpečení jsme v dubnu 2015 přešli na hashovací algoritmus BCrypt, který vznikl za účelem co nejvíce bezpečného ukládání hesel (jde o bezpečnější metodu, než jakou představují běžně využívané hashovací funkce MD5 nebo SHA-1 se saltem). Heslo musí mít aspoň 6 znaků a musí být jiné než login.

Zapomněli jste nebo chcete nastavit nové heslo?
Napište níže svůj e-mail a pokud bude odpovídat některému z naší databáze, pošleme na něj odpovídající login a odkaz pro nastavení nového hesla/aktivaci.

Jak si změnit heslo?
1. Přihlaste se v některém z našich magazínu v pravém horním rohu.

2. Jako přihlášený klikněte vpravo nahoře na ikonku panáčka s fajfkou a pak na "Upravit profil", nebo zadejte ve stejném prohlížeči tuto adresu: www.svethardware.cz/registrace

3. Otevře se registrační formulář s Vašimi údaji, kde si heslo můžete změnit. Pokud bude formulář prázdný, ověřte si, že jste v magazínu přihlášený (v pravém horním rohu musí být ikonka panáčka s fajfkou).

Mohly by Vás také zajímat informace o nastavení e-mailových rozesílek.

V případě dotazů nebo komplikací nás kontaktujte: webmaster(zavináč)oxymedia(zavináč)cz


Zadejte svoji e-mailovou adresu nebo login: