oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner

DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
, , aktualita
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
Změna layoutu je patrná z následujících screenshotů. Vlevo je dosavadní a vpravo nová podoba, v níž díky menšímu množství prvků na začátku e-mailů začíná výpis článků dříve, v důsledku čehož i reklamní banner mnohem více vynikne. Navíc došlo ke zvětšení jeho rozměrů z původních 650×100 px na 650×120 px.

Ze srovnání je vidět, že e-mail obsahující banner s výškou 120 px a upoutávky na 5 článků je teď dokonce kratší než dříve e-mail s upoutávkami jen na 4 články a s bannerem o výšce pouze 100 px.Zaujala Vás možnost umístění reklamního banneru do našich e-mailů o nových článcích? Podrobnosti najdete ve spodní části stránky s popisem reklamních formátů.

V případě zájmu nás kontaktujte!
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 % Svět audia: v lednu nárůst návštěvnosti o 39 %
Rok 2015 začal pro Svět audia opravdu příznivě, jelikož podle Google Analytics jej v lednu navštívilo o 39 % více uživatelů než v předchozím měsíci. Náš nejnovější magazín tak už pokořil návštěvnost 6 000 uživatelů měsíčně.
15.2.2015, aktualita, Karel Polívka