oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

TV Freak: Vyhlášení soutěže o nejlepší sportovní video

TV Freak: Vyhlášení soutěže o nejlepší sportovní video
, , aktualita
CS Link ve spolupráci s TV Freak vyhlásil soutěž o nejlepší sportovní video. Cenami jsou satelitní karty v hodnotě téměř deseti tisíc Kč!
K oblíbeným
Česká satelitní televize CS Link ve spolupráci s internetovým magazínem TV Freak vyhlásila při příležitosti blížícího se sportovního svátku ve Vancouveru soutěž

Natoč sportovní video a vyhraj!


 

Soutěž je určena všem milovníkům pohybu, kteří mají zároveň blízko k pořizování krátkých videozáznamů (ať už kamerou, fotoaparátem nebo mobilem) a rádi by předvedli svůj um.
Termín soutěže je od 27. ledna do 10. února 2010

Pro autory tří nejlepších videoklipů jsou připraveny dekódovací karty CS Link pro satelitní příjem 22 neplacených českých a slovenských programů na neomezenou dobu a navíc aktivovaný balíček SPORT na 6 měsíců.

Podrobnosti včetně návodu, jak se zúčastnit, jsou k dispozici v tomto článku.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka