oXyShop

TV Freak chystá na letošní rok řadu novinek i překvapení

9.1.2009, Karel Polívka, aktualita
Vzrůstající obliba magazínu www.tvfreak.cz se potvrdila i v závěru loňského roku. Podle statistik Google Analytics navštívilo v listopadu 2008 stránky TV Freaku 167 185 absolutních jedinečných návštěvníků, v prosinci se toto číslo zvýšilo dokonce na 181 116.
Proto firma oXy Online s.r.o., která je provozovatelem tohoto magazínu, připravuje pro své pravidelné čtenáře na tento rok spoustu zajímavých novinek a překvapení. TV Freak je server věnující se moderní spotřební elektronice v podobě LCD/plazma televizorů, DVD/Blu-ray přehrávačů i rekordérů, videokamer a zpracování videa na PC, problematice televizního vysílání - TV tunerům a vysílačům.

Od poloviny loňského roku vzrostla návštěvnost tohoto internetového magazínu takřka o polovinu. Podle čísel nezávislého auditu NetMonitor zavítalo na TV Freak ještě v srpnu 56 369 reálných uživatelů, zatímco v listopadu to bylo již 99 510 reálných uživatelů. „Celkový počet návštěv přitom představoval 290 514, z toho 242 461 připadlo na návštěvy z České republiky. Celkový počet stažených stran v listopadu dosahoval k 1 246 000,“ informoval publisher technických médií Karel Polívka.Zvyšující se významnost tohoto magazínu v českém internetovém prostředí chce redakce podpořit dalšími pro čtenáře zajímavými rubrikami a celkovým oživením obsahu. „Koncem minulého roku jsme spustili seriál rozhovorů s osobnostmi ze světa spotřební elektroniky pravidelné ankety pro čtenáře a také víkendové diskuze na různá témata,“ upřesnil publisher. I letos se přitom počítá s dalším rozšiřováním obsahu magazínu. Členové redakce navíc momentálně připravují speciální překvapení pro své čtenáře, o kterém se již brzy dozví přímo na stránkách TV Freaku.


Stručně o společnosti oXy Online


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systémy pro obchodování na Internetu oXySHOP, OXID eShop a publikační systém oXyMEDIA. Úspěch internetových řešení společnosti ilustruje ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 v kategorii e-shop a nominace na Křišťálovou Lupu 2008.