oXyShop

Svět hardware ukazuje záda konkurenci

23.1.2008, Karel Polívka, aktualita
Internetový magazín Svět hardware dosáhl v měsíci listopadu 2007 auditovanou návštěvnost 206 995 reálných uživatelů. Celková návštěvnost všech médií vydavatelství oXy Online pak výrazně překročila hranici 300 000 RU.
Společnost oXy Online s.r.o., vydavatel internetového magazínu Svět hardware, s radostí oznamuje, že podle listopadového auditu NetMonitor® internetový magazín Svět hardware překročil hranici 200 000 reálných uživatelů.

S návštěvností 206 995 RU tak Svět hardware získává opravdu výrazný náskok před svojí konkurencí. Celková návštěvnost všech internetových periodik z portfolia vydavatelství pak v listopadu 2007 dosáhla hodnoty 323 316 RU.  • Svět hardware: 206 995 RU
  • PCtuning: 173 864 RU
  • CD-R server: 151 012 RU


Zdroj informací: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius

Publisher internetových médií Karel Polívka komentoval výsledky v auditu NetMonitor® následujícími slovy: „Naše snaha o odborný magazín s pohledem pokud možno co nejvíce do hloubky má evidentně v rukou časem prověřené a zkušené redakce úspěch. Všem našim příznivcům mohu vzkázat jedině to, že rozhodně není všem dnům konec, různých vylepšení máme pro rok 2008 v rukávu stále hodně.“

 

O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem internetové cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na Internetu oXySHOP® a publikační systém oXyMEDIA®. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.