oXyShop

Svět hardware, TV Freak a Digimanie představují rubriku Napsali o sobě

1.9.2009, Karel Polívka, aktualita
Odborné online magazíny Svět hardware, TV Freak a Digimanie připravily pro své obchodní partnery jedinečný bonus v podobě nové rubriky Napsali o sobě. Dnešním dnem dáváme více prostoru pro vaše tiskové zprávy.
Zároveň přinášíme originální možnost, jak oslovit naše čtenáře přímo z homepage magazínů.

„Napsali o sobě je novinkou magazínů Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Jedná se o nově vytvořenou pozici na homepage magazínů, kam mohou naši obchodní partneři vkládat tiskové zprávy v průběhu celého roku. Aktuální tisková zpráva se zobrazí v rozbalovacím okně hned pod nejnovějšími články,“ představuje tuto rubriku vedoucí obchodu Martina Baarová.

Nová rubrika přináší nejen efektivní způsob, jak představit svou společnost široké veřejnosti, ale také bezkonkurenční cestu, jak co nejrychleji informovat čtenáře o svých novinkách na trhu. Službu si můžete aktivovat v registračním formuláři umístěném v partnerské sekci magazínů. Výhodou je jednoduchá obsluha systému, načasování zveřejnění zpráv a přikládání obrázků. Protože vložené zprávy nebudou cenzurovány, nestanou se součástí obsahu magazínů.

Tento bezplatný bonus je určen všem stávajícím i novým obchodním partnerům našich magazínů Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Jedinou podmínkou pro získání přístupu do této rubriky je objednání inzerce nebo jiné spolupráce v minimální hodnotě 10 000 Kč za uplynulých šest měsíců.

Bude tedy záležet jen na vás, jak často a jaké informace o sobě zveřejníte.

Dejte o sobě vědět! Napište o sobě!