oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware, TV Freak a Digimanie představují rubriku Napsali o sobě

Svět hardware, TV Freak a Digimanie představují rubriku Napsali o sobě
, , aktualita
Odborné online magazíny Svět hardware, TV Freak a Digimanie připravily pro své obchodní partnery jedinečný bonus v podobě nové rubriky Napsali o sobě. Dnešním dnem dáváme více prostoru pro vaše tiskové zprávy.
Zároveň přinášíme originální možnost, jak oslovit naše čtenáře přímo z homepage magazínů.

„Napsali o sobě je novinkou magazínů Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Jedná se o nově vytvořenou pozici na homepage magazínů, kam mohou naši obchodní partneři vkládat tiskové zprávy v průběhu celého roku. Aktuální tisková zpráva se zobrazí v rozbalovacím okně hned pod nejnovějšími články,“ představuje tuto rubriku vedoucí obchodu Martina Baarová.

Nová rubrika přináší nejen efektivní způsob, jak představit svou společnost široké veřejnosti, ale také bezkonkurenční cestu, jak co nejrychleji informovat čtenáře o svých novinkách na trhu. Službu si můžete aktivovat v registračním formuláři umístěném v partnerské sekci magazínů. Výhodou je jednoduchá obsluha systému, načasování zveřejnění zpráv a přikládání obrázků. Protože vložené zprávy nebudou cenzurovány, nestanou se součástí obsahu magazínů.

Tento bezplatný bonus je určen všem stávajícím i novým obchodním partnerům našich magazínů Svět hardware, TV Freak a Digimanie. Jedinou podmínkou pro získání přístupu do této rubriky je objednání inzerce nebo jiné spolupráce v minimální hodnotě 10 000 Kč za uplynulých šest měsíců.

Bude tedy záležet jen na vás, jak často a jaké informace o sobě zveřejníte.

Dejte o sobě vědět! Napište o sobě!
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka