oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware: soutěž v přetaktování s Gigabyte

Svět hardware: soutěž v přetaktování s Gigabyte
, , aktualita
Společnost Gigabyte uspořádala v březnu pro české a slovenské uživatele soutěž v přetaktování procesorů Intel. Organizací byl pověřen Svět hardware coby nejčtenější odborný IT magazín.
K oblíbeným
Soutěž probíhala online a byla určena všem nadšencům z České republiky a Slovenska. Cílem bylo přetaktování procesorů Intel Core i3 nebo Core i5 na základních deskách Gigabyte s chipsetem P55 a dosáhnout co nejlepších výkonnostních výsledků v testovacích programech Intel Burn Test a SuperPI. Chladit bylo možné libovolným způsobem, třeba i tekutým dusíkem. Soutěžící vkládali výsledky a fotografie svých sestav do speciální sekce na diskuzním fóru Světa hardware.
 

 
Tři nejlepší overclockeři získali "zlatý" pohár mistra P55 OC Challenge, všichni soutěžící si odnesli základní desku Gigabyte s chipsetem P55 a slušivou mikinu. Absolutním vítězem se stal Peter Orlovský alias ORo! ze slovenské Gelnice se svým netradičním „ledničkovým“ chlazením.

Více informací o průběhu soutěže a její vyhodnocení najdete v článku.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka