oXyShop

Svět hardware předstihuje v auditu NetMonitor své konkurenty

28.6.2007, Karel Polívka, aktualita
Internetový magazín Svět hardware předstihl za měsíc květen 2007 v návštěvnosti měřené auditem NetMonitor ostatní odborné české internetové servery věnující se tématice počítačovému hardware a opětovně tak potvrdil svoji pozici české jedničky.
Společnost oXy Online s.r.o., vydavatel internetového magazínu Svět hardware s potěšením oznamuje, že podle květnového auditu NetMonitor je Svět hardware nejčtenějším českým odborným internetovým magazínem zaměřeným na problematiku počítačového hardware.

  • Svět hardware - 157 112 RU
  • PCtuning - 155 703 RU
  • CD-R server - 149 675 RU
     
Zdroj informací: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius

Publisher technických médií společnosti oXy Online s.r.o. Karel Polívka komentoval květnové výsledky magazínu Svět hardware v auditu NetMonitor takto: „Snažíme se Svět hardware stále profilovat jako médium, kde je možné nalézt zejména odborné články, podrobné recenze, rozsáhlé srovnávací testy a také každodenní zpravodajství o novinkách ze světa IT. Výsledky NetMonitoru nás jen přimějí k tomu, abychom v naší snaze o co největší odbornost a obsáhlost našich článků nadále pokračovali a naše čtenáře nezklamali – jinými slovy nemáme v plánu dělat ze Světa hardware „magazín pro každého“ se zaměřením na kvantitu a laickou veřejnost. Tím bychom totiž naše věrné čtenáře pouze zklamali.“


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s. r. o. byla založena koncem roku 2005 a krátce po svém založení odkoupila od vydavatele předních českých IT titulů, společnosti Thomas Taylor s.r.o., internetová média Svět hardware, Svět PDA a Digimanie. Součástí akvizice se staly i eCommerce aktivity, mimo jiné systém pro obchodování na Internetu oXySHOP® a publikační systém oXyMEDIA®. 

V současné době společnost vydává 6 internetových titulů a věnuje se primárně rozvoji eCommerce aktivit, zejména pak dalším vývoji a prodeji systému oXySHOP®. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.