oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Svět hardware předstihuje v auditu NetMonitor své konkurenty

Svět hardware předstihuje v auditu NetMonitor své konkurenty
, , aktualita
Internetový magazín Svět hardware předstihl za měsíc květen 2007 v návštěvnosti měřené auditem NetMonitor ostatní odborné české internetové servery věnující se tématice počítačovému hardware a opětovně tak potvrdil svoji pozici české jedničky.
K oblíbeným
Společnost oXy Online s.r.o., vydavatel internetového magazínu Svět hardware s potěšením oznamuje, že podle květnového auditu NetMonitor je Svět hardware nejčtenějším českým odborným internetovým magazínem zaměřeným na problematiku počítačového hardware.

  • Svět hardware - 157 112 RU
  • PCtuning - 155 703 RU
  • CD-R server - 149 675 RU
     
Zdroj informací: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius

Publisher technických médií společnosti oXy Online s.r.o. Karel Polívka komentoval květnové výsledky magazínu Svět hardware v auditu NetMonitor takto: „Snažíme se Svět hardware stále profilovat jako médium, kde je možné nalézt zejména odborné články, podrobné recenze, rozsáhlé srovnávací testy a také každodenní zpravodajství o novinkách ze světa IT. Výsledky NetMonitoru nás jen přimějí k tomu, abychom v naší snaze o co největší odbornost a obsáhlost našich článků nadále pokračovali a naše čtenáře nezklamali – jinými slovy nemáme v plánu dělat ze Světa hardware „magazín pro každého“ se zaměřením na kvantitu a laickou veřejnost. Tím bychom totiž naše věrné čtenáře pouze zklamali.“


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s. r. o. byla založena koncem roku 2005 a krátce po svém založení odkoupila od vydavatele předních českých IT titulů, společnosti Thomas Taylor s.r.o., internetová média Svět hardware, Svět PDA a Digimanie. Součástí akvizice se staly i eCommerce aktivity, mimo jiné systém pro obchodování na Internetu oXySHOP® a publikační systém oXyMEDIA®. 

V současné době společnost vydává 6 internetových titulů a věnuje se primárně rozvoji eCommerce aktivit, zejména pak dalším vývoji a prodeji systému oXySHOP®. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka