oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Relaxuj.cz - skvělá návštěvnost v prvním měsíci existence!

Relaxuj.cz - skvělá návštěvnost v prvním měsíci existence!
, , aktualita
Téměř 15 000 unikátních čtenářů přišlo v prvním měsíci po spuštění online magazínu Relaxuj na jeho stránky. Dále se Relaxuj může pochlubit více než 60 000 staženými stranami. Více se dozvíte v článku.
K oblíbeným
Úspěšný nástup nového magazínu Relaxuj.cz hovoří o tradiční kvalitě náplně časopisů ze stáje oXy Online. Přinášet dobře zpracované informace a zajímavé tipy je přáním autorů i do budoucna.

Z dalších čísel statistiky NetMonitor uvádíme:
  • celkový počet reálných uživatelů (RU) – 14 588
  • počet reálných uživatelů (RU) z ČR – 12 384
  • celkový počet návštěv – 20 736
  • počet návštěv z ČR – 17 849
  • celkový počet stažených stran – 62 318
  • počet stažených stran návštěvníky z ČR – 55 945

Relaxuj, stejně jako všechny internetové magazíny vydavatelství oXy Online s.r.o., prochází každý měsíc auditem návštěvnosti NetMonitor, provozovaným společností Mediaresearch, a.s. Statistické údaje je možné stáhnout na webu www.netmonitor.cz
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka