oXyShop

Půlroční prvenství Světa hardware!

12.5.2008, Karel Polívka, aktualita
Internetový magazín Svět hardware® potvrzuje svou návštěvností za březen 2008 pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru.
Internetový magazín Svět hardware® patří již delší dobu mezi významné stálice českého IT internetu. Více než půl roku si drží pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru. Podle březnového auditu NetMonitor® dosáhl počet reálných uživatelů Světa hardware čísla 195 670, což opět potvrdilo jeho náskok oproti ostatním tematicky stejně zaměřeným serverům.
 
Podle údajů Google Analytics navštívilo stránky Světa hardware v březnu 2008 dokonce 323 917 absolutních jedinečných návštěvníků. A to už je důvod k oslavě!
 Zdroj informací: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius, Google Analytics

 

„Síla našeho magazínu spočívá v kvalitě informací, které se snažíme našim čtenářům předávat. Ať už jsou to profesionálně zpracovávané recenze, obsáhlé srovnávací testy, zahraniční a domácí zpravodajství, či robustní diskuzní fórum, vše je připravováno s cílem poskytnout čtenářům co nejzajímavější a nejužitečnější tématicky zaměřené informace“, komentuje Karel Polívka, publisher internetových médií oXy Online.


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na Internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.


Kontakt pro média:


Jana Běhalová
oXy Online s.r.o.