oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Půlroční prvenství Světa hardware!

Půlroční prvenství Světa hardware!
, , aktualita
Internetový magazín Svět hardware® potvrzuje svou návštěvností za březen 2008 pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru.
K oblíbeným
Internetový magazín Svět hardware® patří již delší dobu mezi významné stálice českého IT internetu. Více než půl roku si drží pozici nejnavštěvovanějšího českého odborného IT serveru. Podle březnového auditu NetMonitor® dosáhl počet reálných uživatelů Světa hardware čísla 195 670, což opět potvrdilo jeho náskok oproti ostatním tematicky stejně zaměřeným serverům.
 
Podle údajů Google Analytics navštívilo stránky Světa hardware v březnu 2008 dokonce 323 917 absolutních jedinečných návštěvníků. A to už je důvod k oslavě!
 Zdroj informací: NetMonitor – SPIR – Mediaresearch – Gemius, Google Analytics

 

„Síla našeho magazínu spočívá v kvalitě informací, které se snažíme našim čtenářům předávat. Ať už jsou to profesionálně zpracovávané recenze, obsáhlé srovnávací testy, zahraniční a domácí zpravodajství, či robustní diskuzní fórum, vše je připravováno s cílem poskytnout čtenářům co nejzajímavější a nejužitečnější tématicky zaměřené informace“, komentuje Karel Polívka, publisher internetových médií oXy Online.


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na Internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.


Kontakt pro média:


Jana Běhalová
oXy Online s.r.o.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka