oXyShop

Objevte novou Digimanii - pestrý svět digitálních technologií

25.3.2008, Karel Polívka, aktualita
Společnost oXy Online s.r.o., vydavatel nejnavštěvovanějšího odborného IT magazínu Svět hardware a dodavatel komplexního řešení B2C/B2B aplikací oXySHOP, představuje nový vzhled Digimanie.
Digimanie je populární internetový magazín informující o novinkách ze světa digitálních fotoaparátů, fotomobilů a fotografování obecně. Od roku 2003 přináší recenze digitálních zařízení, pravidelné přehledy cen, soutěže, ankety, parametry více než tisícovky fotoaparátů, osobní postřehy redaktorů z praxe či unikátní funkce jako je například časová osa produktů.
 

 
V rámci sjednocení stylů internetových magazínů, vydávaných společností oXy Online, naleznou nyní čtenáři Digimanii v novém a pestřejším designu. Kromě osvěžení vzhledu došlo také ke značnému vylepšení funkcionalit celého webu a zpřehlednění jeho obsahu. Základem pro novou Digimanii byl osvědčený koncept Světa hardware, vlajkové lodi vydavatelství.

Publisher technických médií společnosti oXy Online s.r.o. Karel Polívka komentuje novou podobu Digimanie takto: „Redesign byl pro další rozvoj magazínu nezbytný. Díky sjednocení struktury webu se Světem hardware a TV Freakem došlo ke zvětšení jeho plochy, což umožnilo zviditelnit dříve hůře dosažitelné funkce a přidat ty, jež jsou známé z našich ostatních magazínů. Pro čtenáře je zejména důležité zavedení stromové struktury rubrik usnadňující orientaci mezi staršími články. Přestože se jedná o změny poměrně zásadní, které nepochybně rozšíří možnosti Digimanie i její čtenářské obce, je právě provedený redesign pouze prvním krokem. Další vylepšení budou následovat.“


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na Internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.


Kontakt pro média:


Jana Běhalová
oXy Online s.r.o.