oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

NetMonitor: Světhardware.cz u mužů vyhrál na celé čáře

NetMonitor: Světhardware.cz u mužů vyhrál na celé čáře
, , aktualita
Společnost oXy Online s.r.o. oznamuje, že jí vydávané magazíny Svět hardware a Svět PDA obsadily první a druhé místo v celkovém žebříčku online titulů s největším podílem čtenářů mezi muži. Vyplývá to z výsledků březnového průzkumu NetMonitor.
K oblíbeným
Absolutně nejvyšší podíl mužské části populace ze všech serverů auditovaných společností Mediaresearch, realizátora výzkumu NetMonitor má Svět hardware (87,4%), v těsném závěsu je Svět PDA (86,8%), za nimi pak následuje dalších 140 sledovaných médií..

Výsledky výzkumu dokládají vhodnost obou médií pro inzerci směřovanou na mužskou cílovou skupinu. Mužská populace je chápána jako vysoce bonitní a přitažlivá skupina pro inzerenty z oblasti IT sféry, které se Svět hardware i Svět PDA věnuje.

„To, že dva ze tří našich technických titulů obsadily v žebříčku přední místa, vnímáme spíše jako zajímavost. Může však do našich médií přivést další partnery nejenom z IT oblasti, kde tradičně spolupracujeme s řadou předních výrobců, ale i inzerenty z oblasti životního stylu a dalších odvětví, zaměřujících se svými produkty právě na muže.“ – komentoval výsledky ředitel internetových médií oXy Online Ing. Štěpán Mrázek.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka