oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 1. kola Zimní (o)kouzlení

FotoVýzva Digimanie: vyhodnocení 1. kola Zimní (o)kouzlení
, , aktualita
V únoru proběhlo 1. kolo FotoVýzvy Digimanie na téma Zimní (o)kouzlení, do kterého bylo zařazeno více než 200 fotografií. Sponzorem bylo Centrum FotoŠkoda. Autor nejlepší fotografie získal fotoaparát.
K oblíbeným
FotoVýzva Digimanie je soutěž o nejlepší fotografii na zadané téma. V únoru 2010 proběhlo první kolo s tématikou Zimní (o)kouzlení. Do soutěže bylo zařazeno více než 200 snímků, z nichž porota vybrala 10 nejlepších. O vítězné fotografii pak rozhodli ve finálové anketě čtenáři Digimanie.
 

 

– vítězná fotografie, pro zvětšení klikněte –
 
Vítězem se stal Rostislav Páša z Liberce se snímkem ojíněných stromů. „Byla to první fotografická soutěž, které jsem se zúčastnil a ani v nejmenším jsem nečekal takovýto úspěch,“ neskrýval své nadšení výherce, který získal ultrazoom Canon Power Shot SX20 IS věnovaný sponzorem soutěže, firmou Centrum FotoŠkoda.
 
Podrobné informace, pravidla a soutěžní snímky najdete na adrese www.digimanie.cz/fotovyzva.
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka