oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

DIRECT MAIL za pětník až do konce roku 2009!

DIRECT MAIL za pětník až do konce roku 2009!
, , aktualita
Přední odborné magazíny na českém internetu, Svět hardware, TV Freak a Digimanie, pravidelně informují své čtenáře o aktuálním dění na serverech formou direct mailu.
K oblíbeným
Již před více jak měsícem dostal direct mail novou grafickou podobu, díky které i naši obchodní partneři získali místo pro svoji reklamu a využívají této služby ke komunikaci s našimi čtenáři.

Direct mail je jednou z forem elektronické komunikace a je v dnešní době velmi populární a využívanou službou. Právě prostřednictvím této služby získávají registrovaní čtenáři našich magazínů pravidelné přehledy zveřejněných článků a aktualit za určité období. „Podle posledních statistik je takových direct mailů rozesláno více než 180 tisíc za týden. Konkrétně: 110 tisíc emailů týdně rozešleme registrovaným čtenářům Světa hardware, 40 tisíc čtenářům TV Freaku a 35 tisíc čtenářům Digimanie,“ uvádí vedoucí obchodu Martina Baarová.

V rámci direct mailu nabízíme prostor i pro reklamní sdělení, které již využila celá řada našich obchodních partnerů. Díky této službě tak naši partneři oslovili konkrétní cílovou skupinu a to rychle, efektivně a navíc levně. Cena za jeden e-mail je až do konce roku 2009 pouze pět haléřů.

Neváhejte tedy využít této moderní služby třeba již pro vaši předvánoční kampaň!
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka