oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

DIRECT MAIL za pětník až do konce roku 2009!

DIRECT MAIL za pětník až do konce roku 2009!
, , aktualita
Přední odborné magazíny na českém internetu, Svět hardware, TV Freak a Digimanie, pravidelně informují své čtenáře o aktuálním dění na serverech formou direct mailu.
Již před více jak měsícem dostal direct mail novou grafickou podobu, díky které i naši obchodní partneři získali místo pro svoji reklamu a využívají této služby ke komunikaci s našimi čtenáři.

Direct mail je jednou z forem elektronické komunikace a je v dnešní době velmi populární a využívanou službou. Právě prostřednictvím této služby získávají registrovaní čtenáři našich magazínů pravidelné přehledy zveřejněných článků a aktualit za určité období. „Podle posledních statistik je takových direct mailů rozesláno více než 180 tisíc za týden. Konkrétně: 110 tisíc emailů týdně rozešleme registrovaným čtenářům Světa hardware, 40 tisíc čtenářům TV Freaku a 35 tisíc čtenářům Digimanie,“ uvádí vedoucí obchodu Martina Baarová.

V rámci direct mailu nabízíme prostor i pro reklamní sdělení, které již využila celá řada našich obchodních partnerů. Díky této službě tak naši partneři oslovili konkrétní cílovou skupinu a to rychle, efektivně a navíc levně. Cena za jeden e-mail je až do konce roku 2009 pouze pět haléřů.

Neváhejte tedy využít této moderní služby třeba již pro vaši předvánoční kampaň!
Nejnovější články
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Zjednodušení layoutu našich magazínů Zjednodušení layoutu našich magazínů
Provedli jsme úpravu layoutu našich magazínů. Kromě celkového zjednodušení designu stránek mají naše weby i novou hlavičku, v které je hlavním prvkem velké vyhledávací pole s funkcí filtrování podle typu obsahu nebo rubriky.
11.6.2015, aktualita, Karel Polívka