oXyShop

DIRECT MAIL v nové podobě

11.8.2009, Karel Polívka, aktualita
Přední odborné magazíny na českém internetu, Svět hardware, TV Freak a Digimanie, představily novou podobu služby direct mail, která zaujme vylepšenou grafikou emailových zpráv a zároveň nabídne více prostoru pro obchodní partnery a jejich reklamu.
Nyní máte jedinečnou šanci vyzkoušet si ji za atraktivní ceny. „Direct mail funguje na bázi novinkové služby, pomocí které pravidelně informujeme registrované čtenáře o aktuálním dění na našich serverech. Oproti původním textovým e-mailům, teď naše zprávy získaly nové grafické rozhraní, takže příjemce upoutá na první pohled. Současně umožnila vyhradit také více místa pro reklamní sdělení partnerů,“ shrnuje změny vedoucí obchodu Martina Baarová.

Nová podoba directmailingu přispěla k větší přehlednosti zasílaných zpráv. Služba tak představuje rychlý, levný a efektivní způsob, jak přímo oslovit danou cílovou skupinu. Věříme, že novou reklamní plochu využijete pro komunikaci s našimi čtenáři. Ujišťujeme vás, že tak nízké ceny jste už dlouho neviděli.


Stručně o společnosti oXy Online


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systémy pro obchodování na Internetu oXySHOP, OXID eShop a publikační systém oXyMEDIA. Úspěch internetových řešení společnosti ilustruje například ocenění Křišťálová Lupa 2006 a 2007 v kategorii e-shop. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.