oXyShop

Digimanie - mladá, rostoucí a dravá!

30.7.2008, Karel Polívka, aktualita
Internetový magazín Digimanie® hlásí pokračování trendu! V červnu opět posílila a přiblížila se tak hranici 50.000 uživatelů!
Ani nepředvídatelný kurz koruny, ani rozmanitost počasí, ani probíhající prázdniny nezastavily růst internetového magazínu Digimanie®. Za červen 2008 zaznamenala Digimanie další nárůst počtu reálných uživatelů, kteří ji v rámci měsíce navštívili, a to o 7% oproti předchozímu období. Za posledních 8 měsíců se tak jedná o nárůst ve výši 69%!Zdroj informací: NetMonitor 


"Změny spojené s redesignem Digimanie, které proběhly v průběhu března letošního roku, vylepšily znatelným způsobem funkcionalitu celého webu. Společně s tím došlo k navýšení počtu podrobných recenzí fotoaparátů a článků o novinkách, díky čemuž se rostoucímu trendu návštěvnosti Digimanie nelze divit. Brzy navíc dojde ke spuštění vlastního diskuzního fóra po vzoru úspěšného fóra Světa hardware, od čehož si slibujeme další nárůst obliby u našich čtenářů“, komentuje Karel Polívka, publisher internetových médií oXy Online a dodává: “Z Digimanie se stává dravec na poli online publikací“.


O společnosti oXy Online s.r.o.


Společnost oXy Online s.r.o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na Internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Vlastníky oXy Online jsou české fyzické osoby a její aktivity jsou cíleny na oblast střední a východní Evropy.


Kontakt pro média:


Radim Zavadil
oXy Online s.r.o.