oXyShop

Digimanie má v katalogu 2000 fotoaparátů!

18.11.2009, Karel Polívka, aktualita
Katalog Digimanie je pravidelně doplňován o aktuální novinky na českém trhu a v tuto chvíli obsahuje podrobné specifikace více než 2 000 fotoaparátů!
Potřebujete poradit s výběrem fotoaparátu? Pak je pro vás databáze Digimanie ten správný rádce. V produktové databázi přístupné přímo z homepage magazínu najdete podrobné specifikace více než dvou tisíc přístrojů, to vše v přehledných tabulkách doplněných o obrázky.  Čtenáři mohou mezi sebou jednotlivé fotoaparáty snadno porovnávat podle zadaných parametrů. „A abychom jim práci s databází ještě více usnadnili, připravili jsme pro ně průvodce, který jim pomůže s výběrem  požadovaného typu přístroje hned ve dvou verzích – pro začátečníky a pro experty,“ dodal šéfredaktor Karel Polívka.

Rychlou orientaci mezi jednotlivými modely umožňuje také časová osa, díky které si lze snadno a rychle zobrazit fotoaparát podle doby jeho uvedení na trh.  Vývoj fotoaparátů, vznik nových funkcí a měnící se design tak můžete sledovat až deset let zpátky. Pokud máte oblíbenou třeba jen jednu značku, jednoduše si seřaďte fotoaparáty podle výrobce.

Projděte se v našem archívu a připomeňte si třeba své začátky fotografování!