oXyShop
www.oxymedia.cz
>
>

Digimanie má v katalogu 2000 fotoaparátů!

Digimanie má v katalogu 2000 fotoaparátů!
, , aktualita
Katalog Digimanie je pravidelně doplňován o aktuální novinky na českém trhu a v tuto chvíli obsahuje podrobné specifikace více než 2 000 fotoaparátů!
K oblíbeným
Potřebujete poradit s výběrem fotoaparátu? Pak je pro vás databáze Digimanie ten správný rádce. V produktové databázi přístupné přímo z homepage magazínu najdete podrobné specifikace více než dvou tisíc přístrojů, to vše v přehledných tabulkách doplněných o obrázky.  Čtenáři mohou mezi sebou jednotlivé fotoaparáty snadno porovnávat podle zadaných parametrů. „A abychom jim práci s databází ještě více usnadnili, připravili jsme pro ně průvodce, který jim pomůže s výběrem  požadovaného typu přístroje hned ve dvou verzích – pro začátečníky a pro experty,“ dodal šéfredaktor Karel Polívka.

Rychlou orientaci mezi jednotlivými modely umožňuje také časová osa, díky které si lze snadno a rychle zobrazit fotoaparát podle doby jeho uvedení na trh.  Vývoj fotoaparátů, vznik nových funkcí a měnící se design tak můžete sledovat až deset let zpátky. Pokud máte oblíbenou třeba jen jednu značku, jednoduše si seřaďte fotoaparáty podle výrobce.

Projděte se v našem archívu a připomeňte si třeba své začátky fotografování!
Nejnovější články
Úprava hlaviček našich magazínů Úprava hlaviček našich magazínů
Provedli jsme úpravu hlaviček našich magazínů, které jsou teď více kompaktní. Centrálním prvkem nadále zůstává velké vyhledávací pole, ale nad ním jsou teď na jednom řádku všechny odkazy, které byly dosud na dvou řádcích.
25.2.2019, aktualita, Karel Polívka
Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP Sjednocení cen reklamních bannerů na HP a mimo HP
Začátkem března jsme sjednotili ceny reklamních bannerů na homepage a na stránkách mimo homepage. Doposud byly ceny za týdenní zobrazování bannerů na homepage nastavené výše oproti ostatním stránkám webu.
1.3.2017, aktualita, Karel Polívka
Reklama formátu Background v novém layoutu Reklama formátu Background v novém layoutu
Vzhledem k nedávné úpravě layoutu našich magazínů bylo třeba upravit i specifikace reklamního formátu Background. Jeho rozměry zůstávají stejné, ale nově zcela obklopuje horní část webu, takže jej nic nepřerušuje.
7.10.2015, aktualita, Karel Polívka
Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti Svět mobilně: více než 100% meziroční růst návštěvnosti
Minulý měsíc se našemu magazínu Svět mobilně dařilo nejlépe ve své historii. Navštívilo jej už téměř 40 000 uživatelů a v meziročním srovnání zaznamenal nárůst uživatelů o 103 % a zobrazených stránek dokonce o 116 %.
6.10.2015, aktualita, Karel Polívka
DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner DIRECT MAIL: upravený vzhled, viditelnější banner
V rámci trendu zjednodušování layoutu jsme se po úpravách našich webů zaměřili i na e-maily, pomocí kterých čtenáře informujeme o nových článcích v našich magazínech. Tím došlo i k většímu zviditelnění reklamního banneru v těchto e-mailech.
5.10.2015, aktualita, Karel Polívka